Produkt LTF12KC2LDQP
Czujnik fotoelektryczny
Czujnik laserowy odbiciowy (pomiar czasu)
Z wyjściem dwustanowym i IO-Link
Nr zamówieniowy: 3801131Alternatywny numer zamówieniowy : 801131
- Wyświetlacz 2-wierszowy 8-segmentowy
- Przewód PCW, 150 mm, z 5-stykowym złączem męskim M12 × 1
- Zakres detekcji: 0,05…12 m
- Laser klasy 2, czerwony, 660 nm, zgodny z EN 60825-1:2007
- Rozdzielczość: 0,3…3 mm
- Napięcie robocze: 12…30 V DC
- Wyjście 1: Wyjście dwustanowe PNP z komunikacją IO-Link
- Wyjście 2: Wyjście dwustanowe PNP, wyjście alarmowe lub modulacja częstotliwości impulsów (PFM)
- Transmisja danych procesowych oraz parametryzacja za pomocą IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 662488008239 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270801 -/- Fotoelektryczne czujniki odległości |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 403 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Czas pracy |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 77 x 26 x 56 mm, LTF |
| Zasięg | 50…12000 mm |
| Rozdzielczość optyczna | 3 mm |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Klasa lasera | 2 |
| Napięcie zasilania | 12…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.150 m |
| Materiał obudowy | Metal, Stop metali, odlew ciśnieniowy z cynku, Czarny |
| Temperatura pracy | -20…+55 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Funkcja współpracy z pompami, zachowanie/odrzucenie |
Data Sheets
| German | 1022 KB |
| English | 1021 KB |
| French | 1022 KB |
| Spanish | 1020 KB |
| Czech | 1022 KB |
| Dutch | 1021 KB |
| Romanian | 1022 KB |
| Russian | 1028 KB |
| Polish | 1022 KB |
| Turkish | 1022 KB |
Instrukcja
| Instrukcja szybkiego uruchomienia (j. niemiecki) | 640 KB |
| Instrukcja stosowania (j. angielski) | 3263 KB |
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BL67-4IOL
4-kanałowy moduł nadrzędny IO-Link dla systemu zdalnych I/O BL67 |
6827386 |
|
BL20-E-4IOL
4-kanałowy moduł nadrzędny IO-Link dla systemu zdalnych I/O BL20 |
6827385 |
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
TBIL-M1-16DXP
16-kanałowy hub I/O przeznaczony do podłączenia 16 sygnałów dwustanowych PNP do modułu nadrzędnego IO-Link (wejście/wyjście elastycznie wybierane dla każdego kanału) |
6814102 |
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |

