Produkt NCLS-30-UN6X-H1141
Pojemnościowy czujnik poziomu granicznego
Nr zamówieniowy: 100004249- Wykrywanie poziomów granicznych w zbiornikach i rurociągach przy kontakcie z medium
- Wykrywanie różnych substancji (cieczy, materiałów lepkich, materiałów ziarnistych, proszków)
- Higieniczna końcówka PEEK, zgodność z CIP/SIP
- Certyfikat EHEDG (z adapterem procesu NCLS-WA1)
- Dobrze widoczna dioda LED pierścienia
- 12…32 VDC, pobór mocy: typowo 1 W, maks 3 W
- Dwa wyjścia cyfrowe, konfigurowalne osobno jako NO/NC
- PNP, NPN lub przeciwsobne, przełączane
- IO-Link do parametryzacji / wartości procesu
- Złącze procesowe G1/2" z gwintem męskim, higieniczne (w połączeniu z adapterami TURCK)
- złącze 4-stykowe M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101496741 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270102 -/- Czujnik pojemnościowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 146 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Wykrywanie poziomu |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | G 1/2″ |
| Napięcie zasilania | 12…32 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4404 (AISI 316L) |
| Temperatura pracy | -10…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |
| Certyfikaty | CE, EHEDG |
Data Sheets
| German | 1463 KB |
| English | 1462 KB |
| French | 1463 KB |
| Spanish | 1462 KB |
| Czech | 1464 KB |
| Dutch | 1463 KB |
| Romanian | 1463 KB |
| Russian | 1691 KB |
| Polish | 1464 KB |
| Chinese | 1555 KB |
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
| Wprowadzenie — Ramki FDT/DTM PACTware | 11322 KB |
| Instrukcja obsługi | 970 KB |
| IO-Link — prosty, spójny, efektywny | 1266 KB |
| Podręcznik parametrów IO-Link | 325 KB |
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
NCLS-WA0
Adapter procesowy tulei cylindrycznej do spawania G1/2″ bez otworu kontrolnego do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004429 |
|
NCLS-WA1
Adapter procesowy tulei cylindrycznej do spawania G1/2″ z otworem kontrolnym do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C, EHEDG |
100004430 |
|
NCLS-WA2
Adapter procesowy tulei kołnierzowej do spawania G1/2″ bez otworu kontrolnego do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004431 |
|
NCLS-WA4
Adapter procesowy tulei kulistej G1/2″ bez otworu kontrolnego do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004432 |
|
NCLS-WA7
Adapter procesowy tulei do spawania z kołnierzem G1/2″ do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004433 |
|
NCLS-VA
Adapter procesowy G1/2″ Varivent DN50 do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004434 |
|
NCLS-DF50
Adapter procesowy G1/2″ połączenia śrubowego przewodów mlecznych DN50 do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004435 |
|
NCLS-TC50
Adapter procesowy G1/2″ triclamp DN50 do pojemnościowych czujników poziomu granicznego NCLS, metalowe uszczelnienie do zastosowań higienicznych, materiał 316L, temperatura maks. 140°C |
100004436 |
Podłączenie
|
FAA-81-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: G3/4” |
100001991 |
|
RKC4.4T-P7X2-10/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., LED, długość kabla: 10 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6626184 |
|
RKC4.4T-P7X2-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., 2 diody LED, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6626162 |
|
RKC4.4T-P7X2-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., 2 diody LED, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6626795 |
|
RKCV4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; nakrętka łącząca ze stali nierdzewnej; aprobata cULus |
6627544 |
|
RKCV4.4T-20/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; nakrętka łącząca ze stali nierdzewnej; aprobata cULus |
6634637 |
|
RKC4.4T-2/TXL1001
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki ochronnej: włókna aramidowe, żółty; temperatura szczytowa: 200 °C |
6628825 |
|
WKC4.4T-3/TXL1001
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki ochronnej: włókna aramidowe, żółty; temperatura szczytowa: 200 °C |
6634582 |
|
RKH4.4-2/TFE
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, szary; zakres temperatur: -25…+80 °C |
6934473 |
|
RKH4.4-2/TFG
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, szary; zakres temperatur: -40…+105 °C |
6933086 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

