Produkt BI15-M30-LI-EXI
Czujnik indukcyjny
z wyjściem analogowym
Nr zamówieniowy: 1535554- Połączenie gwintowane tuby M30 × 1,5
- Mosiądz chromowany
- 2-przewodowy, 14…30 VDC
- wyjście analogowe
- 4…20 mA
- przewód
- ATEX kategoria II 1 G, strefa Ex 0
- ATEX kategoria II 2 D, strefa Ex 21

Dane ogólne
| EAN | 4047101072358 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270802 -/- Indukcyjny czujnik odległości |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 215 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Zakres pomiarowy | 2…10 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 14…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | ATEX II 1 G, ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D |
Akcesoria montażowe
|
IM33-14EX-CDRI
Separujące przetworniki pomiarowe; 1-kanałowe; zasilanie 2-przewodowych przetworników pomiarowych z komunikacją HART, a także możliwość podłączenia przetworników 2-przewodowych aktywnych lub 3-przewodowych pasywnych, SIL2 zgodny z IEC61508 |
7560015 |
|
BST-30B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947216 |
|
QM-30
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M36 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945103 |
|
MW30
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945005 |
|
BSS-30
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901319 |
|
IM33-11EX-HI
Separujące przetworniki pomiarowe; 1-kanałowe; zasilanie 2-przewodowych przetworników pomiarowych z komunikacją HART, a także możliwość podłączenia przetworników 2-przewodowych aktywnych lub 3-przewodowych pasywnych |
7506443 |

