Produkt NI12-M30-IOLU69X2-H1141
Czujnik indukcyjny
Z wyjściem analogowym i komunikacją IO-Link
Nr zamówieniowy: 100001080- gwintowany cylinder M30 x 1,5
- długa wersja obudowy
- mosiądz chromowany
- Konfiguracja i komunikacja za pośrednictwem IO-Link v1.1 albo standardowego I/O
- Regulowana odległość w przypadku 12-bitowego przetwarzania danych przez interfejs IO-Link
- Punkt przełączania z możliwością konfiguracji w trybie uczenia przez dwa punkty
- Wyjście przełączania z możliwością swobodnej konfiguracji
- Identyfikacja przez 32-bitową pamięć
- Monitorowanie temperatury w ramach zadawanych zakresów
- 4 przewody, 15…30 V DC
- Wyjście analogowe , 0…10 V (2… 10 V parametryzowane)
- Złącze M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101447392 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270802 -/- Indukcyjny czujnik odległości |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 129 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Zakres pomiarowy | 2…12 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | PNP/NPN, wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 1462 KB |
| English | 1462 KB |
| French | 1463 KB |
| Spanish | 1462 KB |
| Czech | 1462 KB |
| Dutch | 1462 KB |
| Romanian | 1463 KB |
| Russian | 1720 KB |
| Polish | 1463 KB |
| Chinese | 1556 KB |
| Turkish | 1463 KB |
Deklaracja producenta IO-Link
Instrukcja
Instrukcja obsługi
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Akcesoria montażowe
|
QM-30
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M36 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945103 |
|
BST-30B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947216 |
|
MW30
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945005 |
|
BSS-30
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901319 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TXL1001
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki ochronnej: włókna aramidowe, żółty; temperatura szczytowa: 200 °C |
6628825 |
Akcesoria funkcjonalne
|
IM43-13-SR
Kontroler wartości granicznych; jeden kanał; wejście 0/4…20 mA lub 0/2…10 V; zasilanie przetworników/czujników 2- lub 3-przewodowych; wartość graniczna ustawiana za pomocą przycisku teach; trzy wyjścia przekaźnikowe ze stykami normalnie otwartymi; zdejmowalne terminale zaciskowe; szerokość 27 mm; uniwersalne napięcie zasilania 20…250 VUC; inne kontrolery wartości granicznych opisane są w katalogu ”Interfejsy modułowe”. |
7540041 |
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

