Produkt DR15S-M30E-IOL8X2-H1141
Radarowe
Wykrywanie odległości/obiektów
Nr zamówieniowy: 100030148- Strefa nieczułości: 35 cm
- Zakres: 15 m
- Rozdzielczość: 1 mm
- Kąt stożka wiązki radaru: Standardowy ±7,5°
- Zatwierdzenie zgodnie z ETSI 305550-2
- Zatwierdzenie zgodnie z FCC/CFR 47, część 15.
- Złącze męskie M12 × 1, 4-styk.
- Napięcie robocze 18…33 VDC
- Napięcie robocze 10…33 VDC (w trybie SIO)
- Wyjście przełączane z możliwością przełączania logiki PNP/NPN
- Wyjście analogowe z możliwością przełączania między 4…20 mA/0…10 V
- Automatyczne wykrywanie prądu/napięcia
- IO-Link
- M30, konstrukcja cylindryczna, stal nierdzewna

Dane ogólne
| EAN | 4047101557312 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200505 -/- radarowy pomiar poziomu |
| Numer taryfy celnej | 85261000900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 343 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Skaner radarowy |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Zasięg | 350…15000 mm |
| Zakres częstotliwości | 122–123 GHz |
| Kąt wiązki | 15° |
| Napięcie zasilania | 18…33 V DC |
| Funkcja elementu przełączającego | NO/NZ programowalne |
| Funkcja wyjścia | PNP/NPN, wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4401 (AISI 316) PTFE |
| Temperatura pracy | -25…+65 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |
Data Sheets
| German | 1313 KB |
| English | 1313 KB |
| French | 1347 KB |
| Spanish | 1327 KB |
| Czech | 1348 KB |
| Dutch | 1346 KB |
| Romanian | 1347 KB |
| Russian | 1244 KB |
| Polish | 1348 KB |
| Chinese | 1438 KB |
| Turkish | 1347 KB |
Certyfikat/deklaracja
| Certyfikat UL | 157 KB |
| Deklaracja zgodności UE | 118 KB |
| Aprobata radiowa dla USA | 351 KB |
| Aprobata radiowa dla Korei | 286 KB |
Instrukcja
Oprogramowanie
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
| Czujniki radarowe IODD serii DR | 113 KB |
| IODD czujników radarowych z serii produktów DR, wersja 2 | 304 KB |
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
BSS-30
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901319 |
|
MW30
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945005 |
Akcesoria funkcjonalne
|
RR-6
Lustro wiązki radaru ze stali nierdzewnej, zoptymalizowana skuteczność wykrywania obiektu, długość przyprostokątnej: 60 mm, przekrój poprzeczny wiązki radaru: 10 m² (porównywalnie do samochodu), niezawodne wykrywanie obiektów do 6,5 m |
100047726 |
|
RR-12
Lustro wiązki radaru ze stali nierdzewnej, zoptymalizowana skuteczność wykrywania obiektu, długość przyprostokątnej: 120 mm, przekrój poprzeczny wiązki radaru: 250 m² (porównywalnie do HGV), niezawodne wykrywanie obiektów do 15 m |
100047727 |
|
RR-20
Lustro wiązki radaru ze stali nierdzewnej, zoptymalizowana skuteczność wykrywania obiektu, długość przyprostokątnej: 200 mm, przekrój poprzeczny wiązki radaru: 1115 m² (porównywalnie do statku), niezawodne wykrywanie obiektów do 25 m |
100047728 |
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |

