Produkt QS18EK6DQ8
Czujnik fotoelektryczny
czujnik odbiciowy
Nr zamówieniowy: 3802799- 4-pinowe złącze męskie M12 x 1
- Stopień ochrony IP67
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- Nastawa czułości za pomocą przycisku uczącego
- Napięcie zasilania: 10…30 V DC
- 1 × wyjście dwustanowe PNP/NPN z komunikacją IO-Link
- 1 × wyjście dwustanowe PNP/NPN
- Transmisja danych procesowych oraz parametryzacja za pomocą IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 662488019617 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270903 -/- Czujnik odbiciowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 40.82 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | rozproszone |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 31 x 15 x 35 mm, QS18 |
| Zasięg | 0…800 mm |
| Rodzaj światła | IR |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Przycisk, Wejście uczące |
Akcesoria montażowe
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
|
SMB18AFAM10
Uchwyt montażowy, materiał VA 1.4401, dla gwintu M10 x 1,5, długość gwintu 18 mm |
3012558 |
|
SMBQS18A
Uchwyt montażowy, stal nierdzewna, dla gwintu 18 mm |
3069721 |
|
SMB18SF
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 18 mm, obrotowy |
3052519 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BL67-4IOL
4-kanałowy moduł nadrzędny IO-Link dla systemu zdalnych I/O BL67 |
6827386 |
|
BL20-E-4IOL
4-kanałowy moduł nadrzędny IO-Link dla systemu zdalnych I/O BL20 |
6827385 |
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
TBIL-M1-16DXP
16-kanałowy hub I/O przeznaczony do podłączenia 16 sygnałów dwustanowych PNP do modułu nadrzędnego IO-Link (wejście/wyjście elastycznie wybierane dla każdego kanału) |
6814102 |
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |

