Produkt BI15U-M30-AP6X-H1141
Czujnik indukcyjny
z rozszerzonym zakresem detekcji
Nr zamówieniowy: 1636732- Połączenie gwintowane tuby M30 × 1,5
- Mosiądz chromowany
- Współczynnik 1 dla wszystkich metali
- Klasa ochrony IP68
- Odporność na pola magnetyczne
- Duży zakres detekcji
- Możliwy montaż poniżej powierzchni montażowej
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- wyjście PNP NO
- złącze M12 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101132014 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 132 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Znamionowy zakres detekcji | 15 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 1.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -30…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Cechy szczególne | uprox+, Factor 1, Odporność na pola magnetyczne |
Akcesoria montażowe
|
PN-M30
Nakrętka amortyzująca dla gwintu M30x1; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4305 (AISI 303) |
6905308 |
|
BST-30B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947216 |
|
QM-30
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M36 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945103 |
|
MW30
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945005 |
|
BSS-30
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901319 |
Podłączenie
|
RKC4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 3-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625010 |

