Produkt TXF707-00VP20
Seria interfejsów HMI TXF700 (IP67)
Wyświetlacz 7″ z TX VisuPro Runtime
Metalowa obudowa z pełną ochroną o stopniu IP67, szklany front wyposażony w funkcję pojemnościowego wykrywania dotyku
Nr zamówieniowy: 100017841- Wyświetlacz kolorowy TFT o przekątnej 7˝, szeroki
- Podświetlenie LED
- Rozdzielczość 1024 × 600 pikseli
- kolory: 16 mln
- Pojemnościowy ekran dotykowy, sterowanie wielodotykowe i sterowanie gestami
- 1 port Ethernet RJ45 PoE 10/100 Mb/s
- 1 port USB urządzenia nadrzędnego
- Funkcja Wi-Fi jako punkt dostępu/klient
- Wbudowany czujnik temperatury i 3-osiowy czujnik przyspieszenia
- LED RGB z przodu
- Wbudowany brzęczyk

Dane ogólne
| EAN | 4047101522648 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27242302 -/- Graficzny panel sterujący (wyświetlacz i konsola) |
| Numer taryfy celnej | 85371091990 |
| Kraj pochodzenia | IT |
| Waga | 1003 g |
Dane techniczne
| Seria produktów | TXF700 |
| Funkcja urządzenia | HMI |
| Przekątna ekranu | 7 ″ |
| Ekran dotykowy | Pojemnościowe, Szyba przednia |
| Zastosowanie | Automatyzacja produkcji |
| Format | 16:9 |
| Processor | ARM Cortex A9, Dwurdzeniowy 800 MHz |
| Pamięć | 4 GB Flash |
| RAM memory | 1 GB |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 218 KB |
| English | 216 KB |
| French | 218 KB |
| Spanish | 1675 KB |
| Czech | 219 KB |
| Dutch | 216 KB |
| Romanian | 216 KB |
| Russian | 1698 KB |
| Polish | 219 KB |
| Chinese | 254 KB |
| Turkish | 217 KB |
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
Oprogramowanie konfiguracyjne
| Oprogramowanie CODESYS 3.5.18.3 | 1465476 KB |
| Oprogramowanie CODESYS 3.5.16.3 | 1344878 KB |
| Turck Automation Suite TAS | |
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
TXF-MT-01
Podpora rurek do modeli TXF705, 707 i 710 |
100020090 |
|
TXF-MT-03
Uchwyt ścienny do modeli TXF705, 707 i 710 |
100020092 |
|
TXF-MT-05
Uchwyt uniwersalny z dławikiem kablowym do modeli TXF705, 707 i 710 |
100022475 |
|
TXF-MV-01
Wspornik VESA do modelu TXF700 |
100020096 |
|
TXF-MV-02
Płytka adaptera VESA do modelu TXF700 |
100020097 |
|
TXF-TABLE-01
Statyw stołowy do modelu TXF700 |
100020098 |
|
TXF-MG-01
Uchwyt elastyczny do modeli TXF705, 707 i 710 |
100020094 |
|
TXF-M22W-RJ45-5M
Przewód połączeniowy PoE, złącze M22 kątowe / złącze RJ45, 5 m. |
100020099 |
|
TXF-M22G-RJ45-5M
Przewód połączeniowy PoE, złącze M22 proste / złącze RJ45, 5 m |
100020100 |
|
TXF-M22G-RJ45-5M-USB-1M
Przewód połączeniowy PoE, złącze M22 proste / złącze RJ45, 5 m, wtyk USB 1 m |
100020101 |
|
TXF-M22G-M22G-5M
Przewód połączeniowy PoE, złącze M22 proste / złącze M22 proste, 5 m |
100020102 |
|
TXF-M22-TOOL
Narzędzie do zaciskania przewodów PoE M22 |
100020103 |
Akcesoria funkcjonalne
|
PSU20-POE-36W01
Iniektor PoE (szyna DIN), maks. moc wyjściowa PoE 36 W |
100017850 |
|
PSU20-POE-36W02
Iniektor PoE (gniazdo M22 do połączenia IP67), maks. moc wyjściowa PoE 36 W |
100017852 |

