Produkt REM-116T10S-7ASARWL-H1151
Enkoder absolutny obrotowy – wieloobrotowy
Seria Industrial
Nr zamówieniowy: 100012459- Kołnierz synchroniczny, Ø 58 mm
- Wał lity, Ø 10 mm × 20 mm
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP65 na obudowie i po stronie wału
- ‐40…+85 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła: 2000)
- Technologia pozyskiwania energii
- 10…30 VDC
- Wyjście analogowe, 4…20 mA, skalowalne do 65536 obrotów z przełącznikiem krańcowym/w prawo
- Męskie złącze M12 × 1, 5-stykowe

Dane ogólne
| EAN | 4047101545654 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 200 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Industrial-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, wieloobrotowy |
| Shaft Type | Wał lity |
| Średnica ośki D (mm) | 10 |
| Flange diameter | Ø 58 mm |
| Flange type | Synchro flange |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Protection class shaft | IP65 |
| Stopień ochrony | IP65 |
Akcesoria montażowe
|
RA-BC-20-06-10
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048779 |
|
RA-BC-20-08-10
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 8 mm, d2 = 10 mm |
100048781 |
|
RA-BC-20-10-10
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 10 mm, d2 = 10 mm |
100048782 |
|
RA-BC-20-10-12
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 10 mm, d2 = 12 mm |
100048783 |
|
RA-BC-E-20-06-10
Łącznik mieszkowy ze stali nierdzewnej Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048786 |
|
RA-BC-E-20-10-10
Łącznik mieszkowy ze stali nierdzewnej Ø 20 mm; d1 = 10 mm, d2 = 10 mm |
100048787 |
|
RA-BC-E-20-10-12
Łącznik mieszkowy ze stali nierdzewnej Ø 20 mm; d1 = 10 mm, d2 = 12 mm |
100048788 |
|
RA-SDC-30-10-10
Złącze z tarczą sprężynującą Ø 30 mm, d1 = 10 mm, d2 = 10 mm |
100048792 |
|
RA-SDC-30-10-12
Złącze z tarczą sprężynującą Ø 30 mm, d1 = 10 mm, d2 = 12 mm |
100048793 |
|
RA-HC-25-10-10
Aluminiowe sprzęgło helikalne Ø 25 mm; d1 = 10 mm, d2 = 10 mm |
100048796 |
|
RA-HC-25-10-12
Aluminiowe sprzęgło helikalne Ø 25 mm; d1 = 10 mm, d2 = 12 mm |
100048797 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |

