Produkt BI8U-EM18WD-IOL6X2-H1141
Czujnik indukcyjny
Komunikacja i konfiguracja IO-Link
Nr zamówieniowy: 100006589- gwintowany cylinder M18x1
- stal nierdzewna 1.4404
- Przednia część wykonana z ciekłokrystalicznego polimeru
- Współczynnik 1 dla wszystkich metali
- Odporność na pola magnetyczne
- Dla temperatury -40 °C…+100 °C
- Wysoki stopień ochrony IP69K umożliwiający pracę w trudnych warunkach środowiskowych
- Specjalne uszczelki dwuwargowe
- Ochrona przed wszystkimi standardowymi kwasowymi i zasadowymi środkami czyszczącymi
- Oznaczenie trwale czytelne, wygrawerowane laserowo
- 4-przewodowy DC, 10…30 VDC
- Złącze M12 x 1
- Konfiguracja i komunikacja za pośrednictwem IO-Link v1.1 albo standardowego I/O
- Wyjścia elektryczne można konfigurować niezależnie
- Zakres detekcji można parametryzować wg wyjścia i histerezy
- Identyfikacja za pomocą 32-bajtowej pamięci
- Monitorowanie temperatury w ramach zadawanych zakresów
- Różne funkcje monitorowania timera i impulsów

Dane ogólne
| EAN | 4047101508208 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 53 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 8 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Częstotliwość przełączania | 1.50 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4404 (AISI 316L) |
| Temperatura pracy | -40…+100 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Cechy szczególne | uprox+, Factor 1, Odporność na pola magnetyczne, Odporność na wysokie ciśnienie |
Akcesoria montażowe
|
PN-M18
Nakrętka amortyzująca dla gwintu M18x1; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4305 (AISI 303) |
6905310 |
|
MW18
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945004 |
|
BSS-18
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901320 |
|
QM-18
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M24 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945102 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

