Produkt RU10U-M08-UP8X-V1141
Czujnik ultradźwiękowy
czujnik odbiciowy
Nr zamówieniowy: 100003157- Gładka przednia powierzchnia przetwornika ultradźwiękowego
- Obudowa cylindryczna M08, zamknięta
- Podłączenie przez złącze męskie M8 × 1
- Zakres uczenia regulowany za pośrednictwem przewodu połączeniowego
- Strefa nieczułości: 2 cm
- Zakres: 10 cm
- Rozdzielczość: 0,2 mm
- Kąt rozwarcia wiązki ultradźwiękowej: ±9 °
- 1 × wyjście dwustanowe, PNP
- Ustawienia do programowania
- NO/NZ programowalne
- IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 4047101476118 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272803 -/- Czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 23 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Czas pracy |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M8 x 1 |
| Zasięg | 20…100 mm |
| Rozdzielczość | 0,2 mm |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja elementu przełączającego | Styk NO/NZ |
| Funkcja wyjścia | PNP |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M8 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Niklowane |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, cULus |
Data Sheets
| German | 2001 KB |
| English | 1996 KB |
| French | 1997 KB |
| Spanish | 2024 KB |
| Czech | 1997 KB |
| Dutch | 1996 KB |
| Romanian | 1997 KB |
| Russian | 2057 KB |
| Polish | 1998 KB |
| Chinese | 2097 KB |
| Turkish | 1998 KB |
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
MW08
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945008 |
|
BSS-08
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901322 |
Podłączenie
|
PKG4M-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625061 |
|
PKW4M-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625067 |
|
PKG4M-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6627063 |
Akcesoria funkcjonalne
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

