Produkt TBEN-L5-4RFID-8DXP-OPC-UA
Kompaktowy moduł RFID dla OPC UA
4 kanały RFID zgodnie ze specyfikacją AutoID Companion i 8 uniwersalnych kanałów cyfrowych konfigurowalnych jako wejścia PNP lub wyjścia 2 A
Nr zamówieniowy: 6814126- Zintegrowany serwer OPC UA znormalizowany zgodnie ze specyfikacją AutoID Companion wer. 1.01
- Wywoływanie danych za pośrednictwem klientów OPC UA
- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- ATEX strefa 2/22
- Uniwersalny interfejs zapewniający interoperacyjność
- Obsługuje mechanizmy bezpieczeństwa i uwierzytelnianie
- Ciągły odczyt danych EPC, UID lub UŻYTKOWNIKA
- Ciągły tryb magistrali HF z maks. 32 głowicami odczytująco-zapisującymi HF na kanał
- 4 kanały ze złączem M12 do RFID
- 8 uniwersalnych kanałów cyfrowych, konfigurowanych jako wejścia lub wyjścia PNP, 2 A

Dane ogólne
| EAN | 4047101376999 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250302 -/- Moduł dwustanowych I/O (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 645 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | OPC UA |
| Signal type | RFID, Wejścia dwustanowe, Wejście/wyjście dwustanowe, Wyjście dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | Moduły I/O, kompaktowa stacja |
| Prędkość transmisji ethernetowej | 10/100 Mb/s |
| Connection technology Ethernet | 2 × M12, 4-stykowe, kodowanie D |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus, IECEx |
Data Sheets
| German | 542 KB |
| English | 542 KB |
| French | 543 KB |
| Spanish | 543 KB |
| Czech | 543 KB |
| Dutch | 542 KB |
| Romanian | 543 KB |
| Russian | 412 KB |
| Polish | 544 KB |
| Chinese | 615 KB |
| Turkish | 543 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| Deklaracja zgodności z ATEX dla UE i Wielkiej Brytanii | 120 KB |
Dokument sprzedaży
Instrukcja
Instrukcja konfiguracji
Oprogramowanie demonstracyjne
Oprogramowanie konfiguracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
RKM52-2-RSM52
Kabel zasilający, złącze żeńskie 7/8″, proste, 4-styk. +PE — złącze męskie 7/8″, proste, 4-styk. + PE, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, szary |
6914150 |
|
WKM52-2-WSM52
Kabel zasilający, złącze żeńskie 7/8″, kątowe, 4-styk. + PE — złącze męskie 7/8″, kątowe, 4-styk. + PE, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, szary |
6604801 |
|
RSM RKM 50-2M
Kabel przyłączeniowy do siłownika i czujnika, kabel przedłużający, złącze męskie 7/8″, proste, 5-stykowe, złącze męskie 7/8″, proste, 4-stykowe, długość kabla 2 m, powłoka PVC, kolor żółty, dostępne również inne długości i wersje kabli, patrz www.turck.com |
U2282-0 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625608 |
|
VBRS4.4-2RKC4T-1/1/TXL
2-portowe systemy połączeniowe — trójnik Y z kablem, złącze męskie M12, proste, 4-styk. — 2 × złącze żeńskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 1 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
6628112 |
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625640 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RSSD-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635170 |
|
RSSD-RJ45S-4422-7M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635579 |
|
RSSD-RJ45S-4422-8M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635538 |
Akcesoria podłączeniowe — technologia
|
RK4.5T-2-RS4.5T/S2500
Kabel BL ident, złącze żeńskie M12, proste — złącze męskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, kolor żółty |
6699200 |
|
RK4.5T-2-RS4.5T/S2503
Kabel BL ident, złącze żeńskie M12, proste — złącze męskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
7030331 |
|
RSCV-RKCV5500-2M/S2500
Kabel do zastosowań RFID w przemyśle spożywczym, złącze męskie M12, proste — złącze żeńskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PPEDEM, kolor biały, nakrętka sprzęgająca ze stali nierdzewnej |
6633193 |

