Produkt RK4.5T-2-RS4.5T/S2503
Kabel RFID w wersji ekonomicznej
Przewód podłączeniowy
Nr zamówieniowy: 7030331- 4-żyłowe, AWG 24/AWG 22
- Materiał powłoki: PUR, kolor: czarny
- Nie zawiera halogenu ani LABS
- Ekranowanie: folia aluminiowa, drut z cynowanej miedzi
- Średnica powłoki: 6,9 mm
- Dopuszczone do stosowania w łańcuchach kablowych, olejoodporne, elastyczne
- Kabel UL Styl 20549
- Złącze męskie M12, proste, kodowanie A
- Złącze żeńskie M12, proste, kodowanie A
- Długość kabla: 2,0 m

Dane ogólne
| EAN | 4047106167417 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | PL |
| Waga | 151 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | RFID |
| Wykonanie | Przewód przedłużający |
| Złącze A | Złącze żeńskie, M12 × 1, Prosty, Kodowanie A |
| Liczba styków | 5 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Czarny |
| Nakrętka/śruba | mosiądz, CuZn-Ni, Niklowane |
| Złącze B | Złącza, M12 × 1, Prosty, Kodowanie A |
| Liczba pinów | 5 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, Czarny |
| Nakrętka łącząca / śruba zabezpieczająca | mosiądz, CuZn-Ni, Niklowane |
| Napięcie nominalne | 30 V |
| Prąd | 4 A |
| Średnica przewodu | Ø 6.9 mm |
| Długość przewodu | 2.0 m |
| Otulina przewodu | PUR, Czarny |
| Liczba żył przewodu | 2 |
| Klasa ochrony | IP67, IP69K |
| Certyfikaty | Przewód UL typu 20549 |

