Produkt BI5-EM18WD-AP6X/S929
Czujnik indukcyjny
odporny na ciężkie warunki środowiskowe i temperaturę do -60 °C
Nr zamówieniowy: 4614902- gwintowany cylinder M18x1
- stal nierdzewna 1.4571
- Stopień ochrony IP68/IP69K
- Temperatura pracy do -60 °C
- Czoło pokryte PTFE
- odporność na środki czyszczące
- odporność na chłodziwa, smary oraz oleje stosowane przy obróbce
- Dedykowane do aplikacji przemysłu spożywczego
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- Styk NO, wyjście PNP
- Przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101170665 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 119 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 5 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 1.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4571 (AISI 316Ti) |
| Temperatura pracy | -60…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
| Cechy szczególne | Do mycia, Odporność na wysokie ciśnienie |
Akcesoria montażowe
|
MW18
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945004 |
|
BSS-18
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901320 |
|
QM-18
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M24 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945102 |

