Produkt NI8-M18-AZ3X
Czujnik indukcyjny
Nr zamówieniowy: 43105- gwintowany cylinder M18x1
- mosiądz chromowany
- 2-przewodowy AC, 20…250 VAC
- 2-przewodowy DC, 10…300 VDC
- normalnie otwarty
- przewód

Dane ogólne
| EAN | 4047101138993 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365080000 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 143 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 8 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 20…250 V AC / 10…300 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, 2-przewodowy |
| Częstotliwość przełączania | 0.020 kHz |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
BST-18B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947214 |
|
QM-18
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M24 × 1,5. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945102 |
|
MW18
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945004 |
|
BSS-18
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901320 |

