Produkt BI10U-M18-IOL6X2-H1141
Czujnik indukcyjny
Komunikacja i konfiguracja IO-Link
Nr zamówieniowy: 1644875- gwintowany cylinder M18x1
- mosiądz chromowany
- Współczynnik 1 dla wszystkich metali
- Klasa ochrony IP68
- Odporność na pola magnetyczne
- Duży zakres detekcji
- 4-przewodowy DC, 10…30 VDC
- Złącze M12 x 1
- Konfiguracja i komunikacja za pośrednictwem IO-Link v1.1 albo standardowego I/O
- Wyjścia elektryczne można konfigurować niezależnie
- Zakres detekcji można parametryzować wg wyjścia i histerezy
- Identyfikacja za pomocą 32-bajtowej pamięci
- Monitorowanie temperatury w ramach zadawanych zakresów
- Różne funkcje monitorowania timera i impulsów

Dane ogólne
| EAN | 4047101377156 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 53 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 10 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Częstotliwość przełączania | 0.50 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP68 |
| Cechy szczególne | uprox3, Odporność na pola magnetyczne, Factor 1 |
Data Sheets
| German | 1250 KB |
| English | 1250 KB |
| French | 1251 KB |
| Spanish | 1250 KB |
| Czech | 1251 KB |
| Dutch | 1250 KB |
| Romanian | 1250 KB |
| Russian | 1397 KB |
| Polish | 1251 KB |
| Chinese | 1343 KB |
| Turkish | 1251 KB |
Deklaracja producenta IO-Link
Instrukcja
Instrukcja obsługi
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Akcesoria montażowe
|
BST-18B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947214 |
|
MW18
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945004 |
|
BSS-18
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901320 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

