Produkt RI360P1-DSU35-ELIU5X2-H1151
Indukcyjny czujnik kąta
z wyjściem analogowym
Seria Premium
Nr zamówieniowy: 1590866- Obudowa prostopadłościenna DSU35
- Tworzywo sztuczne PP-GF30-VO
- Wykrywanie pozycji kątowych od 0° do 360°
- W zestawie element pozycjonujący P1-Ri-DSU35
- Wskazania LED zakresu pomiarowego
- Programowalny zakres pomiarowy
- Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
- Rozdzielczość 12-bitowa
- 15…30 VDC
- 0…10 V oraz 4…20 mA
- 5-pinowe złącze męskie M12 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101282016 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 144 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Premium-Line |
| Technologia | Contactless |
| Typ wyjścia | Absolutny, jednoobrotowy |
| Wymiary konstrukcji | 74 × 60 × 35.4 mm |
| Flange type | Flange without mounting element |
| Zakres pomiarowy | 0…360° |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PP-GF30 |
| Temperatura pracy | -25…+75 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
Akcesoria montażowe
|
BTS-DSU35-Z01
Zestaw montażowy do podwójnych czujników do większych napędów obrotowych; Ø płytki dystansującej i pierścienia sprężynującego zabezpieczającego: maks. 65 mm; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 30 × 80 mm (30 × 130 mm); wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 20 mm/Ø: maks 30 mm |
6900229 |
|
BTS-DSU35-Z02
Zestaw montażowy do podwójnych czujników do większych napędów obrotowych; Ø płytki dystansującej i pierścienia sprężynującego zabezpieczającego: maks. 65 mm; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 30 × 80 mm (30 × 130 mm); wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 20 mm (30 mm)/Ø: maks 40 mm |
6900230 |
|
BTS-DSU35-Z03
Zestaw montażowy do podwójnych czujników do większych napędów obrotowych; Ø płytki dystansującej i pierścienia sprężynującego zabezpieczającego: maks. 110 mm; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 30 × 130 mm; wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 30 mm/Ø: maks 70 mm |
6900231 |
|
BTS-DSU35-Z07
Zestaw montażowy do podwójnych czujników do większych napędów obrotowych; Ø płytki dystansującej i pierścienia sprężynującego zabezpieczającego: maks. 110 mm; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 30 × 130 mm; wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 50 mm/Ø: maks 75 mm |
6900403 |
Akcesoria funkcjonalne
|
TX1-Q20L60
Adapter uczący dla enkoderów indukcyjnych, czujników przemieszczenia liniowego i kątowego oraz czujników ultradźwiękowych i pojemnościowych |
6967114 |

