Produkt CMVT-M8TA1X-LI2IOL-H1141
Czujnik drgań i temperatury
Do monitorowania stanu z IO-Link i 4…20 mA
Nr zamówieniowy: 100050420- Obudowa ze stali nierdzewnej z gwintem wkręcanym M8
- Wyjście prędkości RMS oraz przyspieszenie RMS, wartość szczytowa
- Zakres pomiarowy RMS przyspieszenie 10 g, wartość szczytowa 14 g.
- Wykrywanie w 1 osiach
- Konfigurowalne zakresy częstotliwości
- IO-Link, PNP, 4…20 mA
- Zakres pomiaru temperatury od -40 °C do +80 °C
- Wysoki stopień ochrony IP66/IP67
- Złącze M12 × 1, 4-styk.

Dane ogólne
| EAN | 4047101673708 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279090 -/- Czujniki (niesklasyfikowane) |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 137 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik drgań/temperatury |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Temperatura pracy | -40…+80 °C |
| Stopień ochrony | IP66/IP67 |
Akcesoria montażowe
|
MA-M8-1/2-BSPT
Adapter montażowy, M8 na 1/2″ BSPT |
100050775 |
|
MA-M8-1/4-NPT
Adapter montażowy, M8 na 1/4″ NPT |
100050776 |
|
MA-M8-1/4-UNF28G
Adapter montażowy, M8 na 1/4″ UNF 28 G |
100050777 |
|
MA-M8-3/8-24UNF2A
Adapter montażowy, M8 na 3/8″ 24 UNF 2A |
100050778 |
|
MA-M8-M6
Adapter montażowy, M8 do M6 |
100050779 |
|
MA-M8-M10
Adapter montażowy, M8 do M10 |
100050780 |
|
MA-M8-M12
Adapter montażowy, M8 do M12 |
100050781 |
|
MA-M8-M16
Adapter montażowy, M8 do M16 |
100050782 |
|
MA-M8-M20
Adapter montażowy, M8 do M20 |
100050783 |
|
MA-M8-M24
Adapter montażowy, M8 do M24 |
100050784 |
|
MA-M8-M30
Adapter montażowy, M8 do M30 |
100050785 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625503 |
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625608 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |

