Produkt TBEC-LL-8IOL
Kompaktowy moduł I/O do sieci EtherCAT
8 kanałów nadrzędnych IO-Link
4 uniwersalnych kanałów dwustanowych PNP, 2 A, diagnostyka kanałów
Nr zamówieniowy: 100004614- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- Złącze M12, 5-stykowe, kodowanie L, męskie, do zasilania
- Grupy napięciowe z separacją galwaniczną zapewniają pasywne bezpieczeństwo
- ATEX strefa 2/22
- Złącza M12 dla urządzenia nadrzędnego IO-Link, 5-stykowe
- Port klasy A i port klasy B urządzenia nadrzędnego IO-Link
- Protokół IO-Link 1.1

Dane ogólne
| EAN | 4047101501995 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250302 -/- Moduł dwustanowych I/O (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 567 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | EtherCAT |
| Signal type | IO-Link, Wyjście dwustanowe, Wejście/wyjście dwustanowe, Wejścia dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | Moduły I/O, kompaktowa stacja |
| Technologia podłączenia sieciowego | 2 × M12, 4-styk., kodowanie D |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus |
Data Sheets
| German | 410 KB |
| English | 409 KB |
| French | 409 KB |
| Spanish | 395 KB |
| Czech | 409 KB |
| Dutch | 409 KB |
| Romanian | 408 KB |
| Russian | 279 KB |
| Polish | 411 KB |
| Chinese | 480 KB |
| Turkish | 408 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| Deklaracja zgodności z ATEX dla UE i Wielkiej Brytanii | 120 KB |
Instrukcja obsługi
Katalog ogólny
Oprogramowanie
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
TB-SG-L
Obudowa ochronna do kompaktowych modułów wejścia/wyjścia TBEN-L i TBIL-M przeznaczonych do zastosowań w strefie ATEX 2/22 |
100014865 |
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
RKP56PLB-2/TXG
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, szary |
100006303 |
|
RKP56PLA-2/TXG | 100038706 |
|
RSP56PLB-2/TXG
Kabel połączeniowy, złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, szary |
100018910 |
|
RSP56PLA-2/TXG | 100038699 |
|
RKP56PLB-2-RSP56PLB/TXG
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. + FE, kodowanie L; złącze męskie M12, proste, 4-styk. + FE, kodowanie L; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, szary |
100003327 |
|
RKP56PLA-2-RSP56PLA/TXG
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. + FE, kodowanie L; złącze męskie M12, proste, 4-styk. + FE, kodowanie L; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, szary |
100038722 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
RKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625604 |
|
WKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625636 |
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625608 |
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625640 |
|
RKC4.5T-2-RSC4.5T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk. — złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625612 |
|
WKC4.5T-2-RSC4.5T/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk. — złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625644 |
|
VBRS4.4-2RKC4T-1/1/TXL
2-portowe systemy połączeniowe — trójnik Y z kablem, złącze męskie M12, proste, 4-styk. — 2 × złącze żeńskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 1 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
6628112 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RSSD-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635170 |
|
RSSD-RJ45S-4422-7M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635579 |
|
RSSD-RJ45S-4422-8M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635538 |
|
RSSD-RSSD-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze M12, kodowanie D, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635150 |
|
RSSD RSSD 441-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze M12, kodowanie D, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, turkusowy |
U-02482 |
|
RSSD RJ45 441-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, turkusowy |
U-08880 |

