Produkt RU40U-M12-AP6X2-H1141
Czujnik ultradźwiękowy
czujnik odbiciowy
Nr zamówieniowy: 100000279- Gładka przednia powierzchnia przetwornika ultradźwiękowego
- Obudowa cylindryczna M12, zamknięta
- Podłączenie przez złącze męskie M12 × 1
- Zakres uczenia regulowany za pośrednictwem przewodu połączeniowego
- Strefa nieczułości: 4 cm
- Zakres: 40 cm
- Rozdzielczość: 0,5 mm
- Kąt rozwarcia wiązki ultradźwiękowej: ±15 °
- Wyjście dwustanowe, PNP, programowalne za pomocą IO-Link
- NO/NZ programowalne
- IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 4047101436440 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272803 -/- Czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 43 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przełącznik zbliżeniowy |
| Tryb pracy | Czas pracy |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Kierunek promieniowania | prosty |
| Zasięg | 40…400 mm |
| Rozdzielczość | 0,5 mm |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja elementu przełączającego | Styk NO/NZ |
| Funkcja wyjścia | PNP |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -10…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, cULus |
Akcesoria montażowe
|
MW12
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945003 |
|
BSS-12
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901321 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |
Akcesoria funkcjonalne
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
VB2-SP1
Teach adapter |
A3501-29 |

