Produkt PS016A-508-2UPN8X-H1141
Czujnik ciśnienia (obracalny)
2 tranzystorowe wyjścia dwustanowe PNP/NPN
Nr zamówieniowy: 6832724- Możliwość obrotu obudowy po instalacji łącza procesowego.
- Odczyt ustawionych wartości bez stosowania dodatkowych narzędzi.
- Bezpieczne programowanie, dzięki zabudowaniu przycisku i funkcji blokowania.
- Ciągłe wskazanie jednostki ciśnienia (bar, psi, kPa, MPa, misc)
- Pamięć wartości szczytowej ciśnienia
- Zakres ciśnienia 0…16 bar wzg.

Dane ogólne
| EAN | 4047101240139 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200614 -/- Czujnik piezorezystywny (ciśnienie absolutne i względne) |
| Numer taryfy celnej | 90262020000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 390 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Z wyświetlaczem |
| Podłączenie procesowe | Gwint męski G 1/2” DIN 3852-E (manometr) |
| Typ ciśnienia | Ciśnienie bezwzględne |
| Zakres ciśnienia [bar] | 0…16 bar |
| Zakres ciśnienia [psi] | 0…232.06 psi |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Wyjście elektryczne | 2 × wyjście dwustanowe |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4305 (AISI 303) |
| Materiał przetwornika ciśnienia | Ceramika Al₂O₃ |
| Temperatura medium | -40…+85 °C |
| Temperatura pracy | -40…+80 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |
| Certyfikaty | CE, Certyfikacja metrologiczna (RUS), cULus |
Data Sheets
| German | 345 KB |
| English | 344 KB |
| French | 346 KB |
| Spanish | 345 KB |
| Czech | 345 KB |
| Dutch | 345 KB |
| Romanian | 346 KB |
| Russian | 380 KB |
| Polish | 347 KB |
| Chinese | 439 KB |
| Turkish | 346 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
Instrukcja
| Instrukcja obsługi | 890 KB |
| Seria TS parametryzowana przez IO-Link | 341 KB |
| IO-Link — prosty, spójny, efektywny | 1266 KB |
| PS — Parametry IO-Link | 187 KB |
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
PTS-COVER
Obudowa ochronna |
A9350 |
Podłączenie
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
RKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625503 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625515 |
|
RKC4.4T-P7X2-10/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., LED, długość kabla: 10 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6626184 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
TBEN-S2-4IOL
Kompaktowy, wieloprotokołowy moduł I/O, 4 porty mastera IO-Link 1.1 klasa A, 4 uniwersalne kanały PNP 0,5 A |
6814024 |

