Produkt BL67-PG-EN-V3
Brama komunikacyjna systemu zdalnych I/O BL67 programowalna w CODESYS 3
Wieloprotokołowa brama komunikacyjna Ethernet dla PROFINET, EtherNet/IP i Modbus TCP
Nr zamówieniowy: 6827394- Środowisko uruchomieniowe PLC CODESYS V3
- Serwer/klient CODESYS OPC UA
- Bramka IIoT do chmury Turck Cloud
- Urządzenie PROFINET
- Urządzenie EtherNet/IP
- Urządzenie nadrzędne/podrzędne Modbus TCP
- Stopień ochrony IP67
- Diody LED wskazujące stan PLC, załączenie zasilania, błędy grupowe i sieciowe
- 2 × M12 Ethernet, 4-styk., kodowanie D
- Tryb MAC przełączany lub podwójny
- 10 Mb/s / 100 Mb/s
- Złącze męskie 7/8″ do zasilania, 5-stykowe

Dane ogólne
| EAN | 4047101350333 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250312 -/- Interfejs komunikacyjny, aktywny |
| Numer taryfy celnej | 85371091990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 365 g |
Dane techniczne
| Seria produktów | BL67 |
| Typ urządzenia | Moduły komunikacyjne, programowalne, Brama Cloud Gateway |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Interfejs | 2 × RJ45 |
| Master sieci przemysłowej | Modbus TCP |
| Slave sieci przemysłowej | PROFINET, Modbus TCP, EtherNet/IP |
| Programowanie | CODESYS V3 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
Dane ogólne
| EAN | 4047101350333 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250312 -/- Interfejs komunikacyjny, aktywny |
| Numer taryfy celnej | 85371091990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 365 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | PROFINET, Modbus TCP, EtherNet/IP |
| Typ urządzenia | Moduły komunikacyjne, programowalne, Brama Cloud Gateway |
| Prędkość transmisji sieciowej | 10/100 Mbps; Full/Half Duplex; auto negocjacja; auto crossing |
| Technologia podłączenia sieciowego | 2 × M12, 4-styk., kodowanie D |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 645 KB |
| English | 643 KB |
| French | 402 KB |
| Spanish | 402 KB |
| Czech | 403 KB |
| Dutch | 400 KB |
| Romanian | 401 KB |
| Russian | 426 KB |
| Polish | 404 KB |
| Chinese | 492 KB |
| Turkish | 404 KB |
Deklaracja producenta
Instrukcja
| BL67I/O modules | 10134 KB |
| Programowalne bramy komunikacyjne BL20/BL67 sieci Ethernet dla CODESYS 3 | 3006 KB |
| Sterownik PROFINET / Urządzenie w zestawie CODESYS v3 | 2106 KB |
Katalog ogólny
Oprogramowanie konfiguracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
| Modułowe systemy I/O i kompaktowe moduły I/O o stopniu ochrony IP20 i IP67 | 1559 KB |
| Produkty i rozwiązania dla skutecznej automatyzacji | 2173 KB |
Rozkładówka produktu
Akcesoria funkcjonalne
|
BL67-LABEL-DIN-A4-50STCK.
Etykiety dla modułów elektronicznych i bram komunikacyjnych, arkusze DIN A5, perforowane, drukowanie laserowe, 50 sztuk |
6827196 |
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
RKM52-2-RSM52
Kabel zasilający, złącze żeńskie 7/8″, proste, 4-styk. +PE — złącze męskie 7/8″, proste, 4-styk. + PE, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, szary |
6914150 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RSSD-RSSD-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze M12, kodowanie D, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635150 |
|
RSSD RSSD 441-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze M12, kodowanie D, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, turkusowy |
U-02482 |
|
RSSD RJ45 441-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, turkusowy |
U-08880 |

