Produkt TBEN-S2-2RFID-4DXP
Kompaktowe, wieloprotokołowe moduły RFID do sieci Ethernet
2 kanały RFID (HF/UHF) i 4 uniwersalnych kanałów cyfrowych konfigurowalnych jako wejścia PNP lub wyjścia 0,5 A
Nr zamówieniowy: 6814029- Urządzenie PROFINET, urządzenie EtherNet/IP lub Modbus TCP slave
- Redundancja systemu PROFINET S2
- Zintegrowany przełącznik Ethernet
- Obsługa 10 Mb/s / 100 Mb/s
- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- ATEX strefa 2/22
- Do 128 bajtów danych użytkownika na cykl odczytu/zapisu dla każdego kanału i użycie fragmentów pamięci FIFO o pojemności 16 kB
- Interfejs danych do wygodnego korzystania z funkcji RFID
- Ciągły tryb magistrali HF z maks. 32 głowicami odczytująco-zapisującymi HF na kanał
- 2 kanały ze złączem M12 do RFID
- 4 uniwersalnych kanałów cyfrowych, konfigurowanych jako wejścia PNP lub wyjścia 0,5 A
- Programowalny interfejs ARGEE

Dane ogólne
| EAN | 4047101310252 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250302 -/- Moduł dwustanowych I/O (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 235 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | Modbus TCP, EtherNet/IP, PROFINET |
| Signal type | RFID, Wejścia dwustanowe, Wejście/wyjście dwustanowe, Wyjście dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | Moduły I/O, kompaktowa stacja, Obiektowy sterownik logiczny (ARGEE) |
| Prędkość transmisji ethernetowej | 10/100 Mb/s |
| Connection technology Ethernet | 2 × M8, 4-stykowe, kodowanie D |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus, IECEx, CCC |
Data Sheets
| German | 464 KB |
| English | 462 KB |
| French | 465 KB |
| Spanish | 464 KB |
| Czech | 465 KB |
| Dutch | 464 KB |
| Romanian | 464 KB |
| Russian | 338 KB |
| Polish | 464 KB |
| Chinese | 547 KB |
| Turkish | 464 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| Deklaracja zgodności z ATEX dla UE i Wielkiej Brytanii | 120 KB |
Dokument sprzedaży
Instrukcja
| Instrukcja TBEN-S2-2RFID-4DXP | 11941 KB |
| Opis trybu magistrali | 741 KB |
| Narzędzie obliczeniowe dla trybu magistrali HF | 100 KB |
Instrukcja konfiguracji
Lista akcesoriów
Moduł funkcyjny/biblioteka
| Moduł funkcyjny RFID, uniwersalny interfejs danych dla CODESYS V3 | 1145 KB |
| Moduł funkcyjny: Uniwersalny interfejs danych RFID 128 B i 2 KB do TIA V14, V15 z S7-1200, S7-1500 | 6416 KB |
Oprogramowanie demonstracyjne
Oprogramowanie konfiguracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Rozkładówka technologii
Skrócona instrukcja obsługi
Podłączenie
|
RFID-STARTERKIT | 100049865 |
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
PKG4M-2-PSG4M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk. — złącze męskie M8, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625673 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625608 |
|
VBRS4.4-2RKC4T-1/1/TXL
2-portowe systemy połączeniowe — trójnik Y z kablem, złącze męskie M12, proste, 4-styk. — 2 × złącze żeńskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 1 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
6628112 |
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625640 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
PSGS4M-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635247 |
|
PSGS4M-PSGS4M-4422-2M
Przemysłowy kabel przedłużający Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie M8, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635237 |
Akcesoria podłączeniowe — technologia
|
RK4.5T-2-RS4.5T/S2500
Kabel BL ident, złącze żeńskie M12, proste — złącze męskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, kolor żółty |
6699200 |
|
RK4.5T-2-RS4.5T/S2503
Kabel BL ident, złącze żeńskie M12, proste — złącze męskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
7030331 |
|
RSCV-RKCV5500-2M/S2500
Kabel do zastosowań RFID w przemyśle spożywczym, złącze męskie M12, proste — złącze żeńskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PPEDEM, kolor biały, nakrętka sprzęgająca ze stali nierdzewnej |
6633193 |

