Produkt NI4-DSU26TC-2ADZ30X2
Czujnik indukcyjny
czujnik podwójny dla napędów obrotowych
Nr zamówieniowy: 4290004- obudowa prostopadłościenna typu DSU26
- tworzywo sztuczne PP-GF30-VO
- dwa wyjścia monitorujące pozycję elementu obrotowego
- do montażu na wszystkich standardowych elementach wykonawczych
- 4-przewodowy, AC, 20…250 V AC
- 4-przewodowy, DC, 10…300 V DC
- 2 styki zwierne
- Komora zacisku

Dane ogólne
| EAN | 4047101094503 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 164 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | czujnik podwójny dla napędów obrotowych |
| Wymiary konstrukcji | 68 x 60 x 35.4 mm, DSU26 |
| Znamionowy zakres detekcji | 4 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 20…250 V AC / 10…300 V DC |
| Funkcja wyjścia | 2 × styk NO, 2-przewodowy |
| Częstotliwość przełączania | 0.020 kHz |
| Połączenie elektryczne | Komora zacisku |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PP-GF30, Żółte |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
BTS-DSC26-EB3
Element montażowy (krążek) do podwójnych czujników; tłumiona pozycja końcowa; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 30 × 130 mm; wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 30 mm/Ø: maks 85 mm |
6900224 |
|
BTS-DSC26-EB20
Element montażowy (krążek) do czujników podwójnych; tłumiona pozycja końcowa; rozstaw otworów na powierzchni gniazda: 80 × 30 mm i 130 × 30 mm; wysokość trzpienia mocującego (przedłużenia trzpienia): 30 mm/Ø: maks. 35 mm; dostępne jako opcja: Element dystansowy BTS-DSC26-UR10 do trzpienia mocującego o wysokości 20 mm (przedłużenie trzpienia) |
100002102 |
|
BTS-DSC26-UR10
Element dystansowy zestawu do mocowania podwójnego czujnika BTS-DSC26-EB20 |
100002103 |

