Produkt NI5-G12SK-Y1X
Czujnik indukcyjny
Nr zamówieniowy: 40111- gwintowany cylinder M12x1
- mosiądz chromowany
- DC, 2 żyły, znam. 8,2 VDC
- Wyjście zgodne z EN 60947-5-6 (NAMUR)
- Komora zacisku
- ATEX: kategoria II 1 G, strefa Ex 0
- ATEX: kategoria II 1 D, strefa Ex 20
- SIL2 (tryb niskiego zapotrzebowania) zgodnie z IEC 61508, PL c zgodnie z ISO 13849-1 z konfiguracją HFT0
- SIL3 (tryb pełnego zapotrzebowania) zgodnie z IEC 61508, PL e zgodnie z ISO 13849-1 z konfiguracją nadmiarową HFT1

Dane ogólne
| EAN | 4047101090871 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 68 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 5 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Napięcie zasilania | Nom. 8.2 V DC |
| Funkcja wyjścia | NAMUR |
| Częstotliwość przełączania | 2.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Komora zacisku |
| Materiał obudowy | Metal, CuZn, Chromowane |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | ATEX II 1 G, ATEX II 2 G, ATEX II 3 G, ATEX II 1 D, ATEX II 2 D, ATEX II 3 D, SIL2, PLc |
Akcesoria montażowe
|
BST-12B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947212 |
|
QM-12
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem; materiał: mosiądz chromowany. Gwint męski M16 × 1. Uwaga: Stosowanie uchwytów szybkiego montażu może spowodować zmianę zakresu detekcji czujników zbliżeniowych. |
6945101 |
|
MW12
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945003 |
|
BSS-12
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901321 |
Akcesoria funkcjonalne
|
IMX12-DI01-2S-2T-0/24VDC
Wzmacniacz separujący, 2-kanałowy; poziom SIL2 zgodnie z normą IEC 61508; wersja Ex; 2 wyjścia tranzystorowe; wejście dla sygnałów NAMUR; możliwość ZAŁ./WYŁ. kontroli zwarcia i przerwy w obwodzie; przełączana funkcja wyjścia NO/NZ; dublowanie sygnału; zdejmowalne terminale śrubowe; szerokość 12,5 mm; napięcie zasilania 24 V DC |
7580020 |

