Produkt QS18EP6XLPCQ8
Czujnik fotoelektryczny
Czujnik refleksyjny z polaryzacją wiązki w celu wykrywania przezroczystych obiektów
Nr zamówieniowy: 3097634Alternatywny numer zamówieniowy : 97634
- 4-pinowe złącze męskie M12 x 1
- Stopień ochrony IP67
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- Koncentryczny układ optyczny
- Nastawa czułości za pomocą przycisku uczącego
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Dwustanowe wyjście PNP
- Zadziałanie "jasno"/"ciemno"

Dane ogólne
| EAN | 662488976347 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270902 -/- Czujnik refleksyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 43 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Tryb pracy | Polaryzacja (współosiowa) |
| Wykonanie | Prostokątny z gwintem |
| Wymiary konstrukcji | 31 x 15 x 35 mm, QS18 |
| Zasięg | 50…3000 mm |
| Rodzaj światła | polaryzowany czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Detekcja obiektów przezroczystych, zachowanie/odrzucenie |
Akcesoria montażowe
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
|
SMB18AFAM10
Uchwyt montażowy, materiał VA 1.4401, dla gwintu M10 x 1,5, długość gwintu 18 mm |
3012558 |
|
SMBQS18A
Uchwyt montażowy, stal nierdzewna, dla gwintu 18 mm |
3069721 |
|
SMB18SF
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 18 mm, obrotowy |
3052519 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BRT-84
Round reflector, reflection coefficient 1.4, material acrylic, ambient temperature -20 … +60 °C |
3058979 |

