Produkt QS18VP6LPQ8
Czujnik fotoelektryczny
czujnik refleksyjny z polaryzacją wiązki
Nr zamówieniowy: 3066452Alternatywny numer zamówieniowy : 66452
- 4-pinowe złącze męskie M12 x 1
- Stopień ochrony IP67
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- Czułość ustawiana za pomocą potencjometru
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Wyjście dwustanowe PNP, komplementarne

Dane ogólne
| EAN | 662488664527 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270902 -/- Czujnik refleksyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 23 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Tryb pracy | Spolaryzowane |
| Wykonanie | Prostokątny z gwintem |
| Wymiary konstrukcji | 31 x 15 x 35 mm, QS18 |
| Zasięg | 50…3500 mm |
| Rodzaj światła | polaryzowany czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
|
SMB18AFAM10
Uchwyt montażowy, materiał VA 1.4401, dla gwintu M10 x 1,5, długość gwintu 18 mm |
3012558 |
|
SMBQS18A
Uchwyt montażowy, stal nierdzewna, dla gwintu 18 mm |
3069721 |
|
SMB18SF
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 18 mm, obrotowy |
3052519 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BRT-84
Round reflector, reflection coefficient 1.4, material acrylic, ambient temperature -20 … +60 °C |
3058979 |

