Produkt QS30LLPQ
Czujnik fotoelektryczny
czujnik refleksyjny z polaryzacją wiązki
Nr zamówieniowy: 3002994Alternatywny numer zamówieniowy : 02994
- 5-pinowe złącze męskie M12 x 1
- Stopień ochrony IP67
- Kompaktowe wykonanie
- Kształt prostopadłościenny
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- W zestawie lusterko BRT-36X40BM
- W zestawie samoprzylepna taśma refleksyjna BRT-THVG-2X2
- Wzmocnienie, maks. ustawienia dla dużego zakresu
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Wyjście dwustanowe, bipolarne
- Zadziałanie "jasno"/"ciemno"

Dane ogólne
| EAN | 662488029944 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270902 -/- Czujnik refleksyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 145.15 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Tryb pracy | Spolaryzowane |
| Wykonanie | Prostokątny z gwintem |
| Wymiary konstrukcji | 35 x 22 x 57 mm, QS30 |
| Zasięg | 200…18000 mm |
| Rodzaj światła | polaryzowany czerwony |
| Klasa lasera | 1 |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP/NPN |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Tworzywo termoplastyczne, Żółte |
| Temperatura pracy | -10…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Laser, Przycisk, Wejście uczące |
Akcesoria montażowe
|
SMB30A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 30mm |
3032723 |
|
SMB30MM
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 30 mm, szerokie otwory dla dokładnego wyrównania |
3027162 |
|
SMB30SC
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 30 mm, obrotowy |
3052521 |
Podłączenie
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |

