Produkt BC10-S30-VP4X
Czujnik pojemnościowy
Nr zamówieniowy: 2506110- Obudowa cylindryczna gwintowana M30 × 1,5
- Tworzywo sztuczne, PA12‐GF30
- Płynna regulacja za pomocą potencjometru
- 4-żyłowy DC, 10…65 V DC
- Styk przełączny, wyjście PNP
- Kabel

Dane ogólne
| EAN | 4047101089653 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270102 -/- Czujnik pojemnościowy |
| Numer taryfy celnej | 85365080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 146 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M30 x 1.5 |
| Znamionowy zakres detekcji | 15 mm |
| Funkcja wyjścia | Styk przełączny, PNP |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PA12-GF30, PEI |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | UL |
Data Sheets
| German | 276 KB |
| English | 275 KB |
| French | 276 KB |
| Spanish | 275 KB |
| Czech | 276 KB |
| Dutch | 275 KB |
| Romanian | 275 KB |
| Russian | 415 KB |
| Polish | 276 KB |
| Chinese | 342 KB |
| Turkish | 276 KB |
Certyfikat/deklaracja
| CCC — 2003010305073376_78 | 3001 KB |
| UL — E210608 | 162 KB |
| Deklaracja zgodności UE | 117 KB |
| UKCA | 115 KB |
| EAC | 286 KB |
Plik CAD
Przegląd produktów
Akcesoria montażowe
|
MAP-M30
adapter montażowy; materiał: polipropylen; możliwość wymiany czujnika przy pełnym zbiorniku (adapter pozostaje w zbiorniku podczas wymiany czujnika) |
6950013 |
|
BST-30B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947216 |

