Produkt BI10-Q14-LIU-V1141
Czujnik indukcyjny
z wyjściem analogowym
Nr zamówieniowy: 1534603- prostopadłościenny, wysokość 14mm
- górna powierzchnia aktywna
- tworzywo sztuczne PBT‐GF30‐V0
- 4-przewodowy, 15…30 VDC
- wyjście analogowe
- 0…10 V oraz 0…20 mA
- złącze M8 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101071740 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270802 -/- Indukcyjny czujnik odległości |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 50 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 52 x 30 x 14 mm, Q14 |
| Zakres pomiarowy | 3…8 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| Napięcie wyjściowe | 0…10 V |
| wyjście prądowe | 0…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M8 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT-GF30-V0 |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
MW-Q14/Q20
Uchwyt montażowy dla prostopadłościennych serii Q14 lub Q20; materiał VA 1.4301 |
6945006 |
Podłączenie
|
PKG4M-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625061 |
Akcesoria funkcjonalne
|
IM43-13-SR
Kontroler wartości granicznych; jeden kanał; wejście 0/4…20 mA lub 0/2…10 V; zasilanie przetworników/czujników 2- lub 3-przewodowych; wartość graniczna ustawiana za pomocą przycisku teach; trzy wyjścia przekaźnikowe ze stykami normalnie otwartymi; zdejmowalne terminale zaciskowe; szerokość 27 mm; uniwersalne napięcie zasilania 20…250 VUC; inne kontrolery wartości granicznych opisane są w katalogu ”Interfejsy modułowe”. |
7540041 |

