Produkt FS101-300L-30-2UPN8-H1141
Czujnik przepływu
Nr zamówieniowy: 100030867- Złączka wkręcana pośrednicząca z przyłączem procesowym z męskim gwintem G1/2″ wchodząca w skład dostawy
- Gwint żeński M18 × 1,5 na gwint męski G1/2″
- Materiał obudowy układu elektronicznego / mający kontakt z medium 1.4404 (316L) / 1.4571 (316Ti)
- Głębokość zanurzenia 16,9 mm
- 4-cyfrowy 12-segmentowy wyświetlacz, z możliwością obracania o 180 °
- Monitorowanie przepływu cieczy
- Klasa ochrony IP66, IP67 i IP69K
- Regulacja prędkości przepływu za pomocą funkcji nauki
- 17–33 VDC
- Zestyk zwierny (NO) / rozwierny (NC), wyjście PNP/NPN, IO-Link
- Złącze M12 × 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101559170 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27273190 -/- Czujnik przepływu (niesklasyfikowany) |
| Numer taryfy celnej | 90261029000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 382 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Kontrola przepływu |
| Wykonanie | Z wyświetlaczem (zintegrowana sonda) |
| Podłączenie procesowe | Gwint męski G 1/2″ |
| Długość rurki (L1) | 45 mm |
| Głębokość zanurzenia L | 16.9 mm |
| Medium | liquids |
| Napięcie zasilania | 17…33 V DC |
| Funkcja wyjścia | NO/NZ programowalne, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna / tworzywo sztuczne, 1.4404 (AISI 316L)/Grilamid TR90 UV/Elastollan C 65 A 15 HPM 000/Ultramid A3X2G5 |
| Temperatura medium | -25…+85 °C |
| Temperatura pracy | -40…+80 °C |
| Stopień ochrony | IP66/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | CE, cULus |
Data Sheets
| German | 949 KB |
| English | 948 KB |
| French | 951 KB |
| Spanish | 949 KB |
| Czech | 949 KB |
| Dutch | 948 KB |
| Romanian | 949 KB |
| Russian | 1002 KB |
| Polish | 952 KB |
| Chinese | 1049 KB |
| Turkish | 949 KB |
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
FAA-A1-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: N1/2” |
100001987 |
|
FAA-80-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: G1/2” |
100001988 |
|
FAA-04-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: G1/4” |
100001989 |
|
FAA-34-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: N3/4” |
100001990 |
|
FAA-81-1.4571
Wkręcany adapter do czujników zanurzeniowych z serii FS. , FP..; materiał: Stal nierdzewna 1.4571 (316Ti); podłączenie procesowe: G3/4” |
100001991 |
Podłączenie
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |

