Produkt TNLR-Q80-H1147/C53
Głowica odczytująco-zapisująca
Dla topologii liniowej magistrali z TBEN-*
Nr zamówieniowy: 100010649- Prostopadłościenny, wysokość 40 mm
- Górna powierzchnia aktywna
- Tworzywo sztuczne PBT‐GF30‐V0
- Urządzenie bez zakończenia
- Urządzenie może pracować wyłącznie w topologii liniowej TBEN-S*-2RFID-* lub TBEN-L*-4RFID-*
- Dozwolone podłączenie maks. 32 węzłów na linię lub połączenie
- Użyć właściwego rezystora terminującego (patrz akcesoria)
- Obserwować działanie zasilania, zwłaszcza przy włączeniu, a także maksymalną obciążalność prądową kabli.
- Obserwować spadek napięcia na linii
- Maksymalna, możliwa długość linii odgałęzienia wynosi 2 m
- Maksymalna, możliwa długość magistrali wynosi 50 m
- Domyślnie komenda może być przetwarzana tylko przez jedną głowicę odczytująco-zapisującą, co sprawia, że tryb magistrali HF jest odpowiedni do zastosowań statycznych i tych o niewielkiej dynamice
- W ciągłym trybie magistrali HF komenda jest wykonywana jednocześnie na wszystkich głowicach odczytująco-zapisujących w topologii magistrali. Zapisane dane są przechowywane w buforze pierścieniowym modułu
- Głowica czytająco-zapisująca ma automatycznie przypisany adres
- Adres można parametryzować zależnie od wymagań zastosowania
- Zasilanie i obsługa tylko przez połączenie z modułem interfejsu BL ident
- Złącze M12 × 1, połączenie tylko przez przewód przedłużający BL ident

Dane ogólne
| EAN | 4047101513851 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27280401 -/- System RFID |
| Numer taryfy celnej | 84719000000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 324 g |
Dane techniczne
| Technologia | HF RFID |
| Komunikacja radiowa i standard protokołu | ISO 15693, NFC Typ 5 |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 92 x 80 x 40 mm, Q80 |
| Read/Write distance max. | 215 mm |
| Warunki montażowe | Niepowierzchniowy |
| Protokół sieciowy | Podłączenie do interfejsu RFID |
| Odpowiednie do trybu magistrali na TBEN-* | tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PBT-GF30-V0, Żółte |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 1935 KB |
| English | 1934 KB |
| French | 1935 KB |
| Czech | 1936 KB |
| Dutch | 1935 KB |
| Romanian | 1936 KB |
| Russian | 1942 KB |
| Polish | 1936 KB |
| Chinese | 2021 KB |
| Turkish | 1935 KB |
Deklaracja producenta
Instrukcja konfiguracji
Narzędzie obliczeniowe dla trybu magistrali HF
Oprogramowanie konfiguracyjne
Oprogramowanie sprzętowe
Plik CAD IGS
Plik CAD STP
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Podłączenie
|
RSE57-TR2/RFID
Rezystor terminujący do tworzenia topologii liniowej RFID |
6934908 |
|
VT2-FKM5-FKM5-FSM5
Rozdzielacz typu T do tworzenia topologii liniowej RFID |
6930573 |
|
VB2-FKM5-FSM5.205-FSM5.305/S2550
Rozdzielacz typu T do rozdziału zasilania topologii liniowej magistrali RFID |
6936821 |
|
RK4.5T-2-RS4.5T/S2503
Kabel BL ident, złącze żeńskie M12, proste — złącze męskie M12, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
7030331 |

