Produkt PSGS4M-4414-5M
Przemysłowy przewód Ethernet
Kabel połączeniowy
Nr zamówieniowy: 6935020- Kabel Ethernet: 4-styk., AWG 26
- CAT 5E zgodnie z ISO/IEC 11801, EN 50173, EIA/TIA 568-A
- Materiał powłoki: PUR
- Kolor powłoki: zielony
- Ekranowanie: poliestrowa laminowana folia aluminiowa, oplot miedziany
- Średnica powłoki: 4,8 mm
- Do pracy w łańcuchach kablowych
- Odporność na UV
- Olejoodporność zgodnie z IEC 60811-2-1 i DIN VDE 0282 część 10
- Nie zawiera silikonu, PVC ani LABS
- Nie zawiera halogenu zgodnie z IEC 60754-2
- Ognioodporność zgodnie z IEC 60332-1-2
- Certyfikat: cULus
- Zgodność z RoHS
- Stopień ochrony IP67
- Otwarty koniec
- Złącze męskie M8, proste
- Długość kabla: 5,0 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101379532 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444290900 |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Waga | 161 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Wykonanie | Przewód podłączeniowy |
| Złącze A | Złącza, M8 × 1, Prosty |
| Liczba styków | 4 |
| Uchwyt | Tworzywo sztuczne, TPU, UL 94, Czarny |
| Nakrętka/śruba | Cynk, GD-Zn, Niklowane |
| Protokół sieciowy | Ethernet |
| Napięcie nominalne | 42 V |
| Prąd | 3 A |
| Średnica przewodu | Ø 4.8 mm |
| Długość przewodu | 5.0 m |
| Otulina przewodu | PUR, Zielony |
| Liczba żył przewodu | 4 |
| Klasa ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | cULus |
Podłączenie
|
FW-M8ST4-G-SB-ME-SH-6.5 | 6935010 |
|
FW-RRSSP0822-IE-I-0510
Złącze męskie rozbieralne, RJ45, proste, 8-stykowe, połączenie IDC, przepust kablowy od 5,5 mm do 10,0 mm, przekrój poprzeczny żyły / wielkość zacisku od 0,14 mm² do 0,34 mm², metalowa obudowa; CAT6A (Ethernet 10 Gigabit zgodnie z IEEE 802.3an) |
100034569 |
|
FW-RWSSP0822-IE-I-0510
Złącze męskie rozbieralne, RJ45, kątowe, 8-stykowe, połączenie IDC, przepust kablowy od 5,5 mm do 10,0 mm, przekrój poprzeczny żyły / wielkość zacisku od 0,14 mm² do 0,34 mm², metalowa obudowa; CAT6A (Ethernet 10 Gigabit zgodnie z IEEE 802.3an) |
100034570 |

