Produkt BSS-08
Akcesoria montażowe
Uchwyt do podwieszania
Nr zamówieniowy: 6901322- Obejma montażowa do czujników M8 × 1
- Tworzywo sztuczne, polipropylen

Dane ogólne
| EAN | 4047101246490 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 39269097900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 32 g |
Dane techniczne
| Typ akcesoriów | Uchwyt do podwieszania |
| Do użytku z | Czujniki indukcyjne Czujniki cylindryczne |
| Wymiary konstrukcji | 30 × 34 × 26.5 mm |
| Średnica obudowy | Ø 8 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PP, Zielony |
Akcesoria montażowe
|
BSS-TSM 2 pcs
Nakrętka na szynę DIN do zacisków montażowych BSS i BSM, do montażu na szynach DIN |
6901323 |

