Produkt TBIL-M1-8DOP
Hub I/O do podłączania sygnałów cyfrowych do urządzenia nadrzędnego (master) IO-Link
8 wyjścia dwustanowe, PNP, 0,5A
Nr zamówieniowy: 6814101- IO-Link V1.1 klasa A
- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- ATEX strefa 2/22
- CCC-Ex
- 1 wyjście cyfrowe na gniazdo
- Zestawy danych I&M obsługują instalację i konserwację
- Diagnostyka IO-Link zwarcia w obwodzie i napięcia zasilania

Dane ogólne
| EAN | 4047101276824 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250307 -/- Moduł technologiczny (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | MX |
| Waga | 268 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | IO-Link |
| Signal type | Wyjście dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | I/O hub, Moduły I/O, kompaktowa stacja |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus, IECEx, CCC |
Data Sheets
| German | 424 KB |
| English | 423 KB |
| French | 424 KB |
| Spanish | 412 KB |
| Czech | 424 KB |
| Dutch | 423 KB |
| Romanian | 424 KB |
| Russian | 269 KB |
| Polish | 425 KB |
| Chinese | 479 KB |
| Turkish | 425 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| EU and UK Declaration of Conformity According to ATEX | 120 KB |
Instrukcja
Katalog ogólny
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
TB-SG-L
Obudowa ochronna do kompaktowych modułów wejścia/wyjścia TBEN-L i TBIL-M przeznaczonych do zastosowań w strefie ATEX 2/22 |
100014865 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
RKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625604 |
|
RKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625608 |
|
WKC4.4T-2-RSC4.4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk. — złącze męskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625640 |
|
RKC4.5T-2-RSC4.5T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk. — złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625612 |
|
WKC4.5T-2-RSC4.5T/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk. — złącze męskie M12, proste, 5-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625644 |
|
VBRS4.4-2RKC4T-1/1/TXL
2-portowe systemy połączeniowe — trójnik Y z kablem, złącze męskie M12, proste, 4-styk. — 2 × złącze żeńskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 1 m, materiał powłoki: PUR, czarny |
6628112 |
|
WKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625636 |
|
RK 4.4T-2-RS 4.4T
Kabel siłownika i czujnika, przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., złącze męskie M12, proste, 4-styk., IP68, IP69K, długość kabla: 2 m, kabel w powłoce PVC, kolor szary, dostępne również inne długości i wersje kabli, patrz www.turck.com |
U2445 |
|
RK 4.5T-2-RS 4.5T
Kabel siłownika i czujnika, przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., złącze męskie M12, proste, 5-styk., IP68, IP69K, długość kabla: 2 m, kabel w powłoce PVC, kolor szary, dostępne również inne długości i wersje kabli, patrz www.turck.com |
U2187-1 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
RKC4T-2-RSC4T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 3-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625604 |

