Produkt TBEN-S2-4AI
Kompaktowe, wieloprotokołowe moduły I/O dla Ethernet
4 wejścia analogowe, konfigurowalne dla napięcia, prądu RTD lub termopary
Nr zamówieniowy: 6814025- Urządzenie PROFINET, urządzenie EtherNet/IP, serwer Modbus TCP, CC-Link IE field basic
- Zintegrowany przełącznik Ethernet
- Obsługa 10 Mb/s / 100 Mb/s
- 2 × M8, 4-styk., połączenie Ethernet fieldbus
- Redundancja systemu PROFINET S2
- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- Złącze męskie M8, 4-stykowe, do zasilania
- ATEX strefa 2/22
- Dla każdego kanału można dowolnie określić jego typ: napięciowy, prądowy, sonda RTD, rezystancyjny lub termopara
- Zakresy pomiarowe:
- Napięcie: ±500 mV, ±100 mV, ±50 mV, ±1 V, 0/1–5 V, ±10 V, 0/2–10 V
- Prąd: 0/4–20 mA, ±20 mA
- RTD: PT100, NI100, PT200, PT500, PT1000, NI1000
- Rezystancja: 0–100 Ω/400 Ω/2 kΩ/4 kΩ
- Termopary: typ B, C, E, G, J, K, N, R, S, T
- Wejścia różnicowe lub ze wspólną masą odniesienia
- Programowalny interfejs ARGEE

Dane ogólne
| EAN | 4047101309249 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250302 -/- Moduł dwustanowych I/O (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 225 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | Modbus TCP, EtherNet/IP, PROFINET, CC-Link IE Field Basic |
| Signal type | Wejście analogowe, Temperatury |
| Technika połączeniowa | M12 |
| Typ urządzenia | Moduły I/O, kompaktowa stacja, Obiektowy sterownik logiczny (ARGEE) |
| Prędkość transmisji sieciowej | 10/100 Mbps |
| Technologia podłączenia sieciowego | 2 × M8, 4-styk. |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus, IECEx, CCC |
Data Sheets
| German | 427 KB |
| English | 426 KB |
| French | 427 KB |
| Spanish | 413 KB |
| Czech | 427 KB |
| Dutch | 427 KB |
| Romanian | 427 KB |
| Russian | 291 KB |
| Polish | 429 KB |
| Chinese | 527 KB |
| Turkish | 428 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| Deklaracja zgodności z ATEX dla UE i Wielkiej Brytanii | 120 KB |
Instrukcja obsługi
Katalog ogólny
Lista akcesoriów
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Rozkładówka technologii
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
TB-SG-S
Obudowa ochronna do kompaktowych modułów wejścia/wyjścia TBEN-S przeznaczonych do zastosowań w strefie ATEX 2/22 |
100014866 |
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
PKG4M-2-PSG4M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk. — złącze męskie M8, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625673 |
|
PKG4M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625553 |
|
PKW4M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625559 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
WAS5-THERMO
Złącze kompensacyjne z Pt1000 do termopary przełączania trybu pracy TBEN-S2-4AI |
6824260 |
|
RKS4.5T-2-RSS4.5T/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk. do złącza męskiego M12, prostego, 4-styk.go; ekranowany, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6626396 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
PSG4M-0.2-PSG4M/TXN
Przemysłowy kabel Ethernet, używany jako mostek do podłączania modułów TBEN-S; złącze męskie M8, proste do złącza męskiego M8, prostego, długość kabla: 0,2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6630376 |
|
PSGS4M-PSGS4M-4422-2M
Przemysłowy kabel przedłużający Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie M8, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635237 |
|
PSGS4M-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635247 |
|
RSSD-PSGS4M-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie M8, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635160 |

