Produkt TBEN-S1-8DXP
Kompaktowe, wieloprotokołowe moduły I/O dla Ethernet
8 uniwersalnych kanałów cyfrowych, konfigurowanych jako wejścia PNP lub wyjścia 2 A
Nr zamówieniowy: 6814023- Urządzenie PROFINET, urządzenie EtherNet/IP, serwer Modbus TCP, CC-Link IE field basic
- Zintegrowany przełącznik Ethernet
- Obsługa 10 Mb/s / 100 Mb/s
- 2 × M8, 4-styk., połączenie Ethernet fieldbus
- Redundancja systemu PROFINET S2
- Obudowa wzmacniana włóknem szklanym
- Testowane pod kątem odporności na wibracje i wstrząsy
- Szczelnie obudowana elektronika modułu
- Stopień ochrony IP65, IP67, IP69K
- Złącze męskie M8, 4-stykowe, do zasilania
- Grupy napięciowe z separacją galwaniczną
- ATEX strefa 2/22
- Wejście diagnostyczne według grupy
- Maks. 2 A na wyjście
- Diagnostyka wyjściowa na kanał
- Jeden swobodnie konfigurowany kanał dwustanowy na port
- Programowalny interfejs ARGEE

Dane ogólne
| EAN | 4047101299946 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27250302 -/- Moduł dwustanowych I/O (peryferia) |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 215 g |
Dane techniczne
| Protokół sieciowy | Modbus TCP, EtherNet/IP, PROFINET, CC-Link IE Field Basic |
| Signal type | Wejścia dwustanowe, Wejście/wyjście dwustanowe, Wyjście dwustanowe |
| Technika połączeniowa | M8 |
| Typ urządzenia | Moduły I/O, kompaktowa stacja, Obiektowy sterownik logiczny (ARGEE) |
| Prędkość transmisji sieciowej | 10/100 Mbps |
| Technologia podłączenia sieciowego | 2 × M8, 4-styk. |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP65/IP67/IP69K |
| Certyfikaty | ATEX strefa 2/22, cULus, IECEx, CCC |
Data Sheets
| German | 426 KB |
| English | 424 KB |
| French | 426 KB |
| Spanish | 426 KB |
| Czech | 426 KB |
| Dutch | 425 KB |
| Romanian | 425 KB |
| Russian | 367 KB |
| Polish | 427 KB |
| Chinese | 513 KB |
| Turkish | 427 KB |
Certyfikat
Deklaracja producenta
| Deklaracja zgodności dla UE i Wielkiej Brytanii | 242 KB |
| Deklaracja zgodności z ATEX dla UE i Wielkiej Brytanii | 120 KB |
Instrukcja
Instrukcja obsługi
Katalog ogólny
Lista akcesoriów
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Rozkładówka produktu
Rozkładówka technologii
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria montażowe
|
TBNN-S0-DRS-01
Adapter do grup montażowych modułów TBEN-S na szynie DIN |
6814040 |
|
TBNN-S0-STD-01
Adapter do grup montażowych modułów TBEN-S na płycie montażowej |
6814043 |
|
TB-SG-S
Obudowa ochronna do kompaktowych modułów wejścia/wyjścia TBEN-S przeznaczonych do zastosowań w strefie ATEX 2/22 |
100014866 |
Akcesoria podłączeniowe — zasilanie
|
PKG4M-2-PSG4M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk. — złącze męskie M8, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625673 |
|
PKG4M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625553 |
|
PKW4M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625559 |
Akcesoria podłączeniowe — I/O
|
PKG3M-0.3-PSG3M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 0,3 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625665 |
|
PKG3M-2-PSG3M/TXL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625668 |
|
PKW3M-2-PSG3M/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, kątowe, 3-styk. — złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6627123 |
|
PSG3M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze męskie M8, proste, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625562 |
|
PSW3M-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze męskie M8, kątowe, 3-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625568 |
Akcesoria podłączeniowe — sieć
|
PSG4M-0.2-PSG4M/TXN
Przemysłowy kabel Ethernet, używany jako mostek do podłączania modułów TBEN-S; złącze męskie M8, proste do złącza męskiego M8, prostego, długość kabla: 0,2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6630376 |
|
PSGS4M-PSGS4M-4422-2M
Przemysłowy kabel przedłużający Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie M8, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635237 |
|
PSGS4M-RJ45S-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M8, proste — złącze męskie RJ45, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635247 |
|
RSSD-PSGS4M-4422-2M
Przemysłowy kabel Ethernet, złącze męskie M12, kodowanie D, proste — złącze męskie M8, proste, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, zielony |
6635160 |

