Produkt BI2-EG08-AP6X-V1131
Czujnik indukcyjny
z rozszerzonym zakresem detekcji
Nr zamówieniowy: 4602050- Obudowa cylindryczna gwintowana M8 × 1
- Stal nierdzewna 1.4305 (AISI 303)
- duży zakres detekcji
- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- wyjście PNP NO
- złącze M8 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101152135 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | LK |
| Waga | 19 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M8 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 2 mm |
| Warunki montażowe | Powierzchniowy |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP |
| Częstotliwość przełączania | 3.0 kHz |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M8 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4305 (AISI 303) |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Sn + |
Akcesoria montażowe
|
QM-08
Uchwyt szybkiego montażu z zamkiem, mosiądz chromowana, gwint męski M12 x 1. Uwaga: Zakres detekcji czujników zbliżeniowych może zostać zredukowany, gdy stosowane są elementy montażowe szybkiej instalacji. |
6945100 |
|
BST-08B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947210 |
|
MW08
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945008 |
|
BSS-08
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901322 |
Podłączenie
|
PKGV3M-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M8, proste, 3-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625385 |

