Produkt K50L2RGB7A1QP
Oświetlenie sygnalizacyjne LED
wskaźnik ostrzegawczy z sygnalizacją dźwiękową
Nr zamówieniowy: 3802149Alternatywny numer zamówieniowy : 802149
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- Sygnał ciągły: 75dB
- Możliwość indywidualnej kontroli
- Gwint M30x1,5
- Stopień ochrony IP50
- Przy standardowych ustawieniach można wyświetlić do siedmiu kolorów zgodnie z tabelą logiczną (COL 1, COL 2, COL 3 i funkcja migania)
- Można skonfigurować za pomocą programu Pro Editor, można wyświetlać nawet 14 kolorów, różne animacje świetlne, zgodność z modułem I/O z możliwością konfiguracji
- Przewód z 5-pinowym złączem męskim M12 x 1
- Napięcie zasilania 18…30 VDC

Dane ogólne
| EAN | 662488014919 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85318070000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 144 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Oświetlenie punktowe |
| Rodzaj światła | RGB |
| Liczba kolorów/segmentów | 7 |
| Sygnał dźwiękowy | Ton stały |
| Głośność | 75 dB |
| Możliwość ściemnienia | Nie |
| Kaskadowe | Nie |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.150 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC, Czarny |
| Window material | Poliwęglan, rozproszone |
| Temperatura pracy | -20…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP50 |
Akcesoria montażowe
|
SMB30A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 30mm |
3032723 |
|
SMB30SC
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 30 mm, obrotowy |
3052521 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |

