Produkt M25UEQ8
Czujnik ultradźwiękowy
nadajnik
Nr zamówieniowy: 3079745Alternatywny numer zamówieniowy : 79745
- Przednia część przetwornika ultradźwiękowego oraz obudowa wykonana z V4A 1.4401 (AISI 316)
- maks. zasięg 50 cm
- Stopień ochrony IP68 / IP69K, pełne uszczelnienie z osłoną obudowy wykonana z polisulfonu
- Przeznaczone dla 200 000 cyklów czyszczących wodą o temp. 85°C przez 15 min oraz późniejszym nagłym chłodzeniem
- napięcie zasilania 10…30 VDC
- 4-pinowe złącze męskie M12 x 1

Dane ogólne
| EAN | 662488797454 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27272801 -/- barierowy (nadajnik-odbiornik) czujnik ultradźwiękowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 158.76 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik przeciwsobny |
| Tryb pracy | Nadajnik |
| Wykonanie | Rurka |
| Wymiary konstrukcji | Ø 25mm |
| Kierunek promieniowania | prosty |
| Zasięg | 0…500 mm |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Stal nierdzewna |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69 |
| Cechy szczególne | Odporność na środki chemiczne, Detekcja obiektów przezroczystych, Do mycia |
Podłączenie
|
RKH4.4-2/TFG
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, szary; zakres temperatur: -40…+105 °C |
6933086 |
|
WKH4.4-2/TFG
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-stykowe, nakrętka ze stali nierdzewnej, długość kabla: 2 m, materiał powłoki: TPE, szary; zakres temperatur: -40…+105 °C |
6933093 |

