Produkt M18TIP6EQ
Czujnik temperatury
Pasywny czujnik podczerwieni
Z wyjściem analogowym
Nr zamówieniowy: 3078465Alternatywny numer zamówieniowy : 78465
- connection via M12 x 1 connector
- D:S ratio 6:1
- Napięcie robocze 12…30 V DC
- Zakres pomiarowy ustawiany za pomocą funkcji uczenia
- Wyjście analogowe 4…20 mA
- Wyjście alarmowe PNP przełącza się na granicy zakresu pomiarowego 20 mA
- Zakres pomiaru temperatury 0…300 °C

Dane ogólne
| EAN | 662488784652 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27200211 -/- Bezstykowe urządzenie pomiaru temperatury |
| Numer taryfy celnej | 90251900900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 113.4 g |
Dane techniczne
| Sposób detekcji | bezkontaktowo |
| Wykonanie | Rurka |
| Zakres pomiarowy | 0…300 °C |
| Współczynnik D:S | 6:1 |
| Podłączenie procesowe | M18 × 1 |
| Napięcie zasilania | 12…30 V DC |
| Wyjście elektryczne | Wyjście prądowe (3-przewodowe) |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Protokół komunikacyjny | 1-żyłowe szeregowe |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Stal nierdzewna, Szary |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
|
SMB18SF
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 18 mm, obrotowy |
3052519 |
Podłączenie
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
RKS4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; z ekranem; aprobata cULus |
6626361 |
|
WKS4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; z ekranem; aprobata cULus |
6626364 |

