Produkt Q12RB6LP
Czujnik fotoelektryczny
czujnik refleksyjny z polaryzacją wiązki
czujnik miniaturowy
Nr zamówieniowy: 3072131Alternatywny numer zamówieniowy : 72131
- Przewód PVC 2 m
- Stopień ochrony IP67
- Wskaźnik LED widoczny ze wszystkich stron
- Wskaźnik niewystarczającego wzmocnienia
- Szklana soczewka
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Wyjście dwustanowe, bipolarne, zadziałanie "ciemno"

Dane ogólne
| EAN | 662488721312 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270902 -/- Czujnik refleksyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 36.29 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Tryb pracy | Spolaryzowane |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Wymiary konstrukcji | 12.4 x 8 x 26.6 mm, Q12 |
| Zasięg | 100…1000 mm |
| Rodzaj światła | polaryzowany czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, zadziałanie „ciemno”, PNP/NPN |
| Połączenie elektryczne | Kabel |
| Długość kabla | 2.0 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Tworzywo termoplastyczne, Żółte |
| Temperatura pracy | -20…+55 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BRT-60X40C
Lusterko prostokątne, współ. refleksyjności 1.48, materiał: akryl, temperatura otoczenia -20 … +60 °C |
3044997 |

