Produkt T18SP6LPQ
Czujnik fotoelektryczny
czujnik refleksyjny z polaryzacją wiązki
Nr zamówieniowy: 3033417Alternatywny numer zamówieniowy : 33417
- Męskie złącze M12 ×1, 4-stykowe
- Stopień ochrony IP67/IP69K
- Temperatura otoczenia: -40°C…+70°C
- wybieralna praca z funkcją zadziałania "jasno" i "ciemno" lub zadziałania "jasno" z funkcją alarmową
- Napięcie zasilania: 10…30 VDC
- Wyjście dwustanowe PNP, komplementarne

Dane ogólne
| EAN | 662488334178 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270902 -/- Czujnik refleksyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 40 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czujnik retrorefleksyjny |
| Tryb pracy | Spolaryzowane |
| Wykonanie | Rurka |
| Wymiary konstrukcji | M18 x 1 |
| Zasięg | 50…2000 mm |
| Rodzaj światła | polaryzowany czerwony |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Programowalne podłączenie, PNP |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Tworzywo termoplastyczne |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69 |
| Cechy szczególne | Odporność na środki chemiczne, W obudowie, Do mycia |
Akcesoria montażowe
|
SMB1815SF
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników PICO-GUARD |
3053279 |
|
SMB18A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 18 mm |
3033200 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
Akcesoria funkcjonalne
|
BRT-3
Lusterko okrągłe, współ. refleksyjności 1.0, materiał: akryl, temperatura otoczenia -20…+60°C |
3016164 |

