Produkt BRT-3
Accessories
Lusterko
Nr zamówieniowy: 3016164Alternatywny numer zamówieniowy : 16164
- Obudowa okrągła
- powierzchnia refleksyjna 1
- Współ. refleksyjności 1
- (w stosunku do BRT-3)

Dane ogólne
| EAN | 662488161644 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279203 -/- Lusterka (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 39269097900 |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 24 g |
Dane techniczne
| Typ akcesoriów | Odbłyśnik |
| Do użytku z | Czujniki fotoelektryczne |
| Wymiary konstrukcji | 9 mm |
| Średnica obudowy | Ø 84 mm |
| Temperatura pracy | -20…+65 °C |

