Produkt TL50HYALSCQ
Oświetlenie sygnalizacyjne LED
wskaźnik jednokolorowy/wielofunkcyjny z sygnalizacją dźwiękową
Nr zamówieniowy: 3028203Alternatywny numer zamówieniowy : 28203
- Obudowa z tworzywa sztucznego, czarna
- Odporność na zakłócenia EMI i RFI
- Stopień ochrony IP50
- złącze męskie M12 x 1
- Wykonanie jednokolorowe: Czerwony (COL 1)
- Napięcie zasilania: 18…30 VDC lub 24 VAC przy 45 mA dla każdego koloru LED
- Wejścia: PNP/NPN
- Sygnalizator dźwiękowy: Uszczelniony, ton stały do 94 dB

Dane ogólne
| EAN | 662488282035 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85318070000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 179 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Kolumna świetlna |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Liczba kolorów/segmentów | 1 |
| Sygnał dźwiękowy | Ton stały |
| Głośność | 94 dB |
| Możliwość ściemnienia | Nie |
| Kaskadowe | Nie |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS, Szary |
| Window material | Poliwęglan, rozproszone |
| Temperatura pracy | -20…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Akcesoria montażowe
|
SMB30A
Uchwyt montażowy, prostopadłościenny, stal nierdzewna, dla czujników z gwintem 30mm |
3032723 |
|
SMB30SC
Uchwyt montażowy, czarny PBT, dla czujników z gwintem 30 mm, obrotowy |
3052521 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |

