Produkt NIMFE-EM12/4.0L61-UN6X-H1141/S1182
Czujnik pola magnetycznego
W powłoce TIN
do wykrywania obiektów ferromagnetycznych
Nr zamówieniowy: 1600622- 3-przewodowy DC, 10…30 VDC
- nastawa (NZ/NO) za pomocą adaptera uczącego VB2‐SP1
- złącze M12 x 1

Dane ogólne
| EAN | 4047101366549 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270101 -/- Czujnik indukcyjny |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 32 g |
Dane techniczne
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Programowalne podłączenie, NPN |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, 1.4301 (AISI 304) |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Cechy szczególne | Czujnik ze spawaną nakrętką |
Akcesoria montażowe
|
VB2-SP1
Teach adapter |
A3501-29 |
|
BST-12B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947212 |
|
MW12
Wspornik montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: Stal nierdzewna A2 1.4301 (AISI 304) |
6945003 |
|
BSS-12
Uchwyt montażowy dla czujników cylindrycznych gwintowanych i gładkich; materiał: Polipropylen |
6901321 |

