Produkt B1NF360V-QR20-CNX4-H1150
Inklinometr dynamiczny
CANopen
Nr zamówieniowy: 100046442- Prostopadłościenny, tworzywo sztuczne, Ultem
- Wskazanie stanu za pomocą diody LED
- Wykrywanie kąta na jednej osi z zakresem pomiarowym 360°
- Rejestracja prędkości obrotowej w trzech osiach z zakresem pomiarowym ±1000°/s
- Rejestracja przyspieszenia w trzech osiach z zakresem pomiarowym ±4°g
- Wykrywanie temperatury od -40…85°C
- Wysoki stopień ochrony IP68/IP69K
- Zwiększona odporność na zakłócenia 100 V/m zgodnie z ISO 11452-2, 200 mA zgodnie z ISO 11452-4
- Ochrona przed zakłóceniami przewodzonymi zgodnie z ISO 7637-2 na poziomie ostrości 4 i zrzutem ładunku zgodnie z ISO 16750-2 dla systemów 12 V/24 V
- Odporność na gwałtowne zmiany temperatury
- 8…36 VDC
- Złącze, M12 × 1, 5-stykowe, wejście CAN
- Zgodnie z CiA 301, CiA 305, CiA 410

Dane ogólne
| EAN | 4047101628920 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279090 -/- Czujniki (niesklasyfikowane) |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 89 g |
Dane techniczne
| Measuring principle | Połączenie żyroskopów i akcelerometrów |
| Zakres pomiarowy | 0…360° |
| Liczba osi pomiarowych | 1 |
| Wymiary konstrukcji | 71.6 × 62.6 × 20 mm |
| Napięcie zasilania | 8…36 V DC |
| Protokół komunikacyjny | CANopen |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Ultem |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
Podłączenie
|
RKC5701-5M
Kabel magistrali CAN (DeviceNet, CANopen), złącze żeńskie M12, proste, długość kabla: 5 m, materiał powłoki: PUR, antracyt; aprobata cULus |
6931034 |
|
WKC5701-5M
Kabel magistrali CAN (DeviceNet, CANopen), złącze żeńskie M12, kątowe, długość kabla: 5 m, materiał powłoki: PUR, antracyt; aprobata cULus |
6933244 |

