Produkt B1NF360V-QR20-2LI2X3-H1151
Inklinometr dynamiczny
Z wyjściami analogowymi
Nr zamówieniowy: 100030754- Prostopadłościenny, tworzywo sztuczne, Ultem
- Wskazanie stanu za pomocą diody LED
- Wykrywanie kąta z użyciem jednej osi o zakresie pomiarowym 360 °
- Wysoki stopień ochrony IP68/IP69K
- Odporność na mgłę solną oraz gwałtowne zmiany temperatury
- 15…30 V DC
- Złącze męskie M12 × 1, 5-stykowe
- Dwa przeciwstawne analogowe wyjścia 4…20 mA zwiększają poziom bezpieczeństwa maszyny poprzez redundancję
- Punkt początkowy, końcowy i środkowy zakresu pomiarowego można regulować za pomocą adaptera uczenia TX1-Q20L60
- Możliwość indywidualnej parametryzacji za pomocą USB-2-IOL-0002

Dane ogólne
| EAN | 4047101558807 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279090 -/- Czujniki (niesklasyfikowane) |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 87 g |
Dane techniczne
| Measuring principle | Połączenie żyroskopów i akcelerometrów |
| Zakres pomiarowy | 0…360° |
| Liczba osi pomiarowych | 1 |
| Wymiary konstrukcji | 71.6 × 62.6 × 20 mm |
| Napięcie zasilania | 15…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | Wyjście analogowe |
| wyjście prądowe | 4…20 mA |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, Ultem |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP68/IP69K |
Podłączenie
|
RKC5.301T-1.5-RSC4T/TXL320
Kabel adaptera (do zastosowań takich jak podłączenie czujnika do modułu programowania USB-2-IOL-0002); złącze żeńskie M12, proste, 5-styk. — złącze męskie M12, proste, 3-styk.; długość kabla: 1,5 m; materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus; zgodność z RoHS; stopień ochrony IP67 |
6625005 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |
|
TX1-Q20L60
Adapter uczący dla enkoderów indukcyjnych, czujników przemieszczenia liniowego i kątowego oraz czujników ultradźwiękowych i pojemnościowych |
6967114 |

