Produkt NCT8-M12-IOL-H1141
Czujnik pojemnościowy
Nr zamówieniowy: 100027493- Wykrywanie przedmiotów metalowych i niemetalowych
- Wykrywanie cieczy, proszków i substancji stałych
- Wszystkie funkcje można parametryzować poprzez IO-Link
- Możliwe są trzy różne typy uczenia obiektów (jednowartościowe, dwuwartościowe, dynamiczne)
- Dostępna jest funkcja zliczania, której zawartość można wywołać poprzez IO-Link
- Stan przełączania wskazywany przez cztery diody LED rozmieszczone wokół urządzenia
- Złącze męskie M12 × 1, 4-stykowe
- Wytrzymała, kompaktowa obudowa z niklowanego mosiądzu
- Gwint M12, niewpuszczany, odległość przełączania = 8 mm

Dane ogólne
| EAN | 4047101539059 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270102 -/- Czujnik pojemnościowy |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 23 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Wykrywanie poziomu |
| Wykonanie | Cylindryczne gwintowane |
| Wymiary konstrukcji | M12 x 1 |
| Znamionowy zakres detekcji | 8 mm |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | NO/NZ programowalne, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Metal, Niklowany mosiądz |
| Temperatura pracy | -25…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Data Sheets
| German | 1122 KB |
| English | 1121 KB |
| French | 1122 KB |
| Spanish | 1120 KB |
| Czech | 1121 KB |
| Dutch | 1121 KB |
| Romanian | 1121 KB |
| Russian | 1167 KB |
| Polish | 1122 KB |
| Chinese | 1193 KB |
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
| Urządzenia IO-Link — rozruch | 11322 KB |
| IO-Link — prosty, spójny, efektywny | 1266 KB |
| Podręcznik parametrów IO-Link | 375 KB |
Instrukcja obsługi
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik CAD
Plik konfiguracyjny
Przegląd produktów
Akcesoria montażowe
|
BST-12B
Obejma montażowa dla czujników cylindrycznych gwintowanych; materiał: PA6 |
6947212 |
Podłączenie
|
RKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625503 |
|
WKC4.4T-2/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6625515 |
|
WKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625025 |
|
RKC4.4T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625013 |
|
RKC4.4T-P7X2-10/TXL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 4-styk., LED, długość kabla: 10 m, materiał powłoki: PUR, czarny; aprobata cULus |
6626184 |
|
RKC4.4T-P7X2-2-RSC4.4T/TEL
Kabel przedłużający, złącze żeńskie M12 z diodą LED (PNP, YE, GN), proste, 4-styk. / złącze męskie M12, proste, 4-styk.; długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny |
6627320 |
Akcesoria funkcjonalne
|
USB-2-IOL-0002
Master IO-Link ze zintegrowanym portem USB |
6825482 |

