Produkt REM-E-195T6C-IOL32B-H1141
Enkoder absolutny obrotowy – wieloobrotowy
IO-Link
Seria Efficiency
Nr zamówieniowy: 100021185- Kołnierz zaciskowy, Ø 58 mm
- Wał lity, Ø 6 mm × 12,5 mm
- Magnetyczna zasada działania
- Materiał wału: stal nierdzewna
- Klasa ochrony IP64 na obudowie i po stronie wału
- ‐20…+70 °C
- Maks. 4000 obr./min (praca ciągła 2000 obr./min)
- Technologia pozyskiwania energii
- 18…30 V DC
- Złącze męskie M12 × 1, 4-stykowe
- Jednoobrotowa rozdzielczość skalowalna do 14 bitów, domyślnie 14 bitów
- Wieloobrotowa rozdzielczość skalowalna wyłącznie do 18 bitów całkowitej rozdzielczości, domyślnie 18 bitów
- Rozdzielczość całkowita skalowalna do 32 bitów, domyślnie 32 bity

Dane ogólne
| EAN | 4047101528053 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27270501 -/- Przetwornik położenia, absolutny |
| Numer taryfy celnej | 90318080000 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 329 g |
Dane techniczne
| Linia enkodera | Efficiency-Line |
| Technologia | Magnetyczny |
| Typ wyjścia | Absolutny, wieloobrotowy |
| Shaft Type | Wał lity |
| Średnica ośki D (mm) | 6 |
| Flange diameter | Ø 58 mm |
| Flange type | Clamping flange |
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku |
| Temperatura pracy | -20…+70 °C |
| Protection class shaft | IP64 |
| Stopień ochrony | IP64 |
Data Sheets
| German | 1236 KB |
| English | 1235 KB |
| French | 1236 KB |
| Spanish | 1235 KB |
| Czech | 1236 KB |
| Dutch | 1235 KB |
| Romanian | 1236 KB |
| Russian | 1096 KB |
| Polish | 1237 KB |
| Chinese | 1287 KB |
| Turkish | 1236 KB |
Certyfikat/Deklaracja
Certyfikat/deklaracja
Instrukcja
Oprogramowanie konfiguracyjne
Plik konfiguracyjny
Rozkładówka produktu
Akcesoria montażowe
|
RCS-15-08-06
Sprzęgło mieszkowe, średnica zewnętrzna: 15 mm, średnica otworu: 8 mm/6 mm |
1545361 |
|
RCS-15-06-06
Sprzęgło mieszkowe, średnica zewnętrzna: 15 mm, średnica otworu: 6 mm/6 mm |
1545362 |
|
RA-BC-20-06-06
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 6 mm |
100048777 |
|
RA-BC-20-06-08
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 8 mm |
100048778 |
|
RA-BC-20-06-10
Łącznik mieszkowy z piastą aluminiową Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048779 |
|
RA-BC-E-20-06-06
Łącznik mieszkowy ze stali nierdzewnej Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 6 mm |
100048785 |
|
RA-BC-E-20-06-10
Łącznik mieszkowy ze stali nierdzewnej Ø 20 mm; d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048786 |
|
RA-SDC-30-06-10
Złącze z tarczą sprężynującą Ø 30 mm, d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048791 |
|
RA-SDC-30-06-06
Złącze z tarczą sprężynującą Ø 30 mm, d1 = 6 mm, d2 = 6 mm |
100048790 |
|
RA-HC-25-06-06
Aluminiowe sprzęgło helikalne Ø 25 mm; d1 = 6 mm, d2 = 6 mm |
100048794 |
|
RA-HC-25-06-10
Aluminiowe sprzęgło helikalne Ø 25 mm; d1 = 6 mm, d2 = 10 mm |
100048795 |

